Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jaką pracę szansę ma taki osobnik

Polecane posty

Gość gość

Bardzo inteligentny, studia humanistyczne, robił doktorat, ale musiał go przerwać i zrezygnować i już od 7 lat nie pracuje w zawodzie, tylko w sklepie (2 lata na kasie, 5 jako ochroniarz). Czy taka osoba może wrócić na uczelnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wrócić, może nie wrócić. Ja również skończyłam studia humanistyczne. Chciałam nawet robić doktorat... Zrezygnowałam jednak, bo 1)kasa 2) usłyszałam od swojego promotora, że niekoniecznie jest po tym doktoracie jakaś perspektywa współpracy. Niestety, na uczelni trudno się utrzymać i trudno o pracę. Stanowiska są poobsadzane i raczej trzeba mieć farta albo znajomości, żeby po takiej przerwie wrócić na uczelnię i być przyjętym z otwartymi ramionami. Ja również zaliczyłam sklep. A także butik, księgarnię, drogerię, call center.... Jednak sprawdziło się to, co słyszałam o studiach humanistycznych, że można po nich robić wszystko. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ciężko coś zmienić, ale jak nie zaryzykujesz to nic nie zyskasz, a po tych studiach nie mogłeś iść do pracy do jakiegoś urzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to nie o mnie. Zastanawiam się, czy po takiej przerwie nie przepadają jakieś uprawnienia. Sami wiecie, jak jest z kasą w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×