Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"bezrobotne

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy, co powinnam zrobić - od 4 mcy jestem mama, "pracowałam" przez ponad rok na zleceniu, w 3 mcu ciązy zrezygnowałam z tej pracy i zostałam w domu, ubezpiecza mnie mąż, ale nie jestem zarejstrowana w urzedzie pracy. Jak to wyglada z bezrobotnymi mamusiami, czy wysla mnie od razu na jakis staz, szkolenie itp jak sie zarejestruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przepraszam za niedokonczenie Tematu, coś mi sie za szybko kliknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o staż, czy szkolenie trzeba się starać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od gminy/powiatu, od tego jakie mają aktualnie programy i na co mają kasę ale ogólnie jest teraz parcie na kobiety wracające na rynek pracy po porodzie więc nie martw się, coś Ci znajdą no i wiadomo im lepsze wykształcenie tym lepiej ale jeżeli nie masz oszałamiającego CV to na pewno wyślą cię do jakiejś szkoły lub na kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma prawie 2 lata i dopiero teraz dostałam się na kurs.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze o staze trzeba sie starac. Chcialabym wrocic do pracy, ale jeszcze nie teraz,jeszcze karmie piersia synka. Chodzi mi glownie jak wyglada taka procedura jesli rejestruja sie mlode mamy, czy musze na wstepnie powiedziec ze urodzilam niedawno, czy sami zapytaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w tym tygodniu się rejestrować wyglądało to tak: przedstawiłam wszystkie świadectwa pracy, zaświadczenie z ZUSu że byłam na rocznym macierzyńskim, dowód osobisty, kilka lat temu byłam zarejestrowana, więc uzupełniłam wykształcenie (świadectwo szkolne też zabierasz ze sobą). Dostałam terminarzyk, mam się stawić w lutym, o kursy i wszelkie szkolenia czy staże starasz się sama, koleżanka stara się o staż i musiała sobie sama pracodawcę znaleźć. Idąc na podpis mogą Ci coś zaoferować-na 99% będzie to praca bo na kursach już nie ma miejsc, bo dostają je Ci którzy za tym łażą. Ja jak byłam wtedy zarejestrowana przez 3 mce to ani jednej propozycji pracy nie dostałam, moja mama przez 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinkaaa
dzięki za informacje. Niestety mi nie przysluguje macierzynski z racji zlecenia. A co jesli stawie sie na podpis i zaproponuja mi prace, a ja mimo iz bardzo chcialabym wrocic do pracy, ale jestem karmiaca i nie mam odwagi malensswta zostawiac, to mnie wyrejestruja jesli odmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez dane pracodawcy i przy następnej wizycie naściemniaj że już kogos znalezli i nie dostałas tej pracy :) nikt sie nie dowie że kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×