Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzlifierzDiamentow

bodystocking

Polecane posty

Gość MARTAa22
ale mi chodzi o takie z otworami na cycusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sam i nie nie mam się do czego przyssać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche drogo 108 zl, ale zaplacilbym i 200 zeby zotaczyc swoja dziewczyne w takim ubiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAa22
więc daj jej w prezęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robicie ochote dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamanaaaj
oraz takie http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/bodystocking-livia-corsetti--magali-lc-17036/id/3401/ kupiłam je na allegro to było moje 1 bodystocking Mam do niego największy sentyment Ogólnie jestem wielką fanką bielizny erotycznej i mam sporo takich kompletów oraz mniej lub bardziej odważnych body Najczęściej wybieram na tej stronie i szukam gdzie najtaniej można kupić ;) Na pewno coś uda CI się znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieple na zime :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamanaaaj obydwa które wysłałaś są mega hoot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamanaaaj
Marta jest i jeszcze takie : http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/bodystocking-leg-avenue--89072/id/7772/ Ogólnie jakie nie wybierzesz Twój partner na pewno będzie przeszczęśliwy i Ty też będziesz w nim się bosko prezentowała :) Ja lubię taką bieliznę bo właśnie w niej wyglądam seksownie Ogólnie mam baby face i wyglądam na 17 lat ale jak się w nie ubiorę plus make up to w końcu wyglądam jak dorosła kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAa22
widziałam fajne chcę takie coś założyć na kolację pod żakiet szkoda że nie ma ze stójeczką i rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAa22
widziałam fajne chcę takie coś założyć na kolację pod żakiet szkoda że nie ma ze stójeczką i rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAa22
widziałam fajne chcę takie coś założyć na kolację pod żakiet szkoda że nie ma ze stójeczką i rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamanaaaj
Marta - super :) Podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAa22
Zamierzam założyć na walentynkową kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jam mam takie jak na ostatnim ale kipie jeszcze to z niebieskim allegro 4110260669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja narzeczona ma kilka różnych i często nosi. Początkowo obydwoje nie byliśmy pewni - to raczej był taki eksperyment, zwlaszcza ze obydwoje nie lubimy rajstop. Ale kiedy już przymierzyła okazało się, że fantastycznie wygląda. Sama się czuj***ardzo pewnie i seksownie, co widać, a mnie bardzo nakręca. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćOna
Miałam kiedy§, ale Mój podarł na mnie w przypływie ... :) Lubiłam i dobrze się w niej czułam :) Chciałabym jeszcze kiedyś taką nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że to jednakurat specyficzne i dla wybranych - dlaczego niby mój facet chciałby mnie wrzucić w wielką rajstope? Myślałam tez ze jak panią z okładki nie jesteś to tylko podkreśli wszystkie mankamenty urody. Spróbowałam - wyglądałam i czułam się fantastycznie, moje ciało było niesamowite w dotyku spowite nitka, a mój mężczyzna kompletnie stracił głowę. Nie wysuwają wniosków póki nie sprobujesz - najwyżej się nie spodoba. Najwyżej będzie to tylko przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki kostium dodaje strasznie dużo seksapilu moim zdaniem. Właściwie nic nie zasłania, a podkreśla kształty. Kobieta robi się taka niegrzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminka33
Nie wiedziałam że aż tak duży wybór jest tego np tutaj http://ekskluzywna.pl/bodystocking chyba sobie kupię tylko szukam jakiegoś modelu gdzie jest więcej materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×