Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2015 jak oszczedzędzać na wesele

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiem autorki :) Jezeli nie mam zbytnio pieniedzy to robie skromne przyjecie do uczczenia : rodzice,rodzenstwo,chrzesni , babcie I dziadkowie - obiad, kawa ciasto, winko itp. Po co odkladac kilka lat na wesele na ktorym patrzy sie jakby tu na wszystkim zaoszczedzic I robic wszystko po kosztach? Ja osobiscie jakbym miala miec takie podejscie zrezygnowalabym z wesela. Co innego jak te pieniadze masz I cie stac. Bylam rok temu na weselu u kuzynki, u ludzi ktorzy maja pieniadze. Wszystko tam bylo przepiekne. Sala, dekoracje kwiatowe, zespol z przytupem, drinki itp. nie wspominajac o Pannie Mlodej jej sukni, wygladzie - naprawde pieknej kobiecie. Wszystko tam bylo na poziomie, robione ze smakiem ,wytwonoscia i klasa bez kiczu I tandety typu: anioly na szczudlach, golebie,lampiony.limuzyny. I nie bylo sztywno I dretwo jakby na pierwszy rzut oka mogloby sie wydawac. Ludzie sympatyczni nie wyniosli. Zespol mistrzostwo cala sala bawila sie do 5.00 rano. Najlepsze wesele na jakim bylam :) Tylko widzisz tych ludzi bylo stac :) Siedza obydwoje za granica juz kilka dobrych lat. Dlatego moje zdanie jest takie,ze jak robic cos po kosztach to lepiej zrobic cos skromniejszego niz skakac na gleboka wode a kase skladana zostawic na jakis inny cel typu mieszkanie, wycieczke itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co brać 3 fotografów i dwóch kamerzystów? jedna osoba moze obskoczyć. Widziałem takich "artystów" co przyjezdzali we czwórke a i tak wiecej czasu spedzali na zewnatrz a słona wzieli, wiadomo 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 29
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Ogromnie przerażała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy temat wystroju zlecić profesjonalistom , był to bardzo dobry wybór. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, z pewnością jako młode mamy szukacie oszczędności. OTVARTA, nowy operator na rynku telefonicznym oferuje abonamenty już od 7,99 zł miesięcznie. Sprawdźcie naszą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×