Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladka 2

POMOCY schudnąc 5 kg w 10 dni jaki sprzęt lub sprawdzone ćwiczenia najlepsze

Polecane posty

Gość czekoladka 2

Na diecie to ja dwóch dni nie wytrzymam ewentualnie moge wiecej pić i jeść też zdrowe rzeczy ale o diecie nie ma mowy.Do 11-12 luteogo musze schudnąć jak najwięcej zwłaszcza w udach i w pupie chciałabym po około 15 cm zgubić i mam pytanie czy pomoże mi w tym urządzenie do ćwiczeń leg magic i stepper skrętny oraz takie tabletki( saszetki do rospuszczania w wodzie aqua slim ??? Jakie jeszcze ćwiczenia by mi w tym pomogły ???Mama jeszcze pytanie o to aquq slim ,podobno gdy pije się to bardzo sie chce sikac ale to tylko wtedy gdy go stosujesz czy juz na zawsze mi tak zostanie po tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka 2
tam powinno być mam * a nie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allekssandra
Sorry ale chyba sobie jaja robisz ...Poczytaj jak dziewczyny "wyciskają" np,na orbitku i ile to czasu zajmuje .... 15 cm.w udach w 10 dni ....no chyba jak użyjesz sprzętu który nazywa się Husqvarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mama jeszcze pytanie o to aquq slim ,podobno gdy pije się to bardzo sie chce sikac ale to tylko wtedy gdy go stosujesz czy juz na zawsze mi tak zostanie po tym ???" tak tak ci zostanie jak zjadlaś sniadanie dwadzieścia lat temu to właśnie ono się odlożyło w twoich udach i nie chce wyleźć , to aqa slim również nie wydali sie z organizmu i bedziesz sikac co 5 sekund do kińca życia ale sie nie przejmuj sa pampersy , kazda kobieta po stosowaniu tego ich używa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ile ty masz lat? Bez odpowiedniej diety I regularnych cwiczen nigdy nie schudniesz a 5 kg w 10 dni to tylko na gl8dowce, ale te kg wroca no chyba ze startujesz ze 120kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka 2
po co sie wogóle odzywacie jak nie ma cie nic do powiedzenia tylko obrażanie innych.Jak ktoś tu jest nawiedzony itp to tylko wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka 2
po co sie wogóle odzywacie jak nie ma cie nic do powiedzenia tylko obrażanie innych.Jak ktoś tu jest nawiedzony itp to tylko wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy 5 kg w 10 dni to jest niemozliwe, przykro mi. Zadne cwiczenia, zaden sprzet nie pomoga. Trzeba bylo wczesniej pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odetnij sobie nogę powinno pomóc. ona waży ponad 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
1 kg tluszczu to 9000 kcal. jak chcesz 5 kg tluszczu stracic to musialabys przyjmowac mniej 45000 kcal, albo cwiczyc tyle, zeby stracic ta sama islosc. mozesz isc na piesza pielgrzymke i miedzy czasie nic nie jesc- dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz tyle schudnąć w 10 głodząc się, ale spodziewaj się efektu jojo, bo taki wystąpi. Ja schudłam 2,5kg, tyleże w dwa tygodnie, za wysoko sobie ustawiłaś poprzeczkę. Odżywiaj się zdrowo, dużo ćwicz a napewno już niebawem będziesz cieszyć się piękną sylwetką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dasz rady....Gdyby był sposób na schudniecie 5 kg w 10 dni to tutaj nie byłoby 80% z nas;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak dziewczyny pisały. to jest fizycznie niemozliwe. i jeszcze bez odpowiedniej diety... czekoladko nie wiesz na czym redukcja polega?? to nie czary mary i tłuszcz znika, trzeba się namęczyć kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na diecie to ja dwóch dni nie wytrzymam" . No to masz pecha, mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
5kg w 10 dni? Ja pierdykam ale glupole teraz sie rodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak dziwicie? Anorektyczki chudną nawet 1kg dziennie... Musiałaby spożywać tylko powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×