Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrzucenie Kg

Polecane posty

Gość gość

Hej Kochani . Chce schudnąć bo moja figura jest straszna oponki i wszystko za duze i za grube po porodzie ..Przestałam sie objadać i jem juz mniej. Stąd pytanie do was czy jeśli będę jeździć 2 godzinki dziennie na rowerku treningowym w domu i robic po 40 brzuszków dziennie to będą jakies efekty? Czy to za mało zeby zrzucic cos? Chce tak ćwiczyc do wakacji udami sie coś osiągnąć? :):) Powiedzcie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno ci nie zaszkodzi tylko pomoże! Wedłóg mnie to dobry sposób na zrzucenie kilogramów, ale czy nie myślałaś by zamienić te brzuszki na inne ćwiczenia? Polecam szok trening albo skalpel Ewy Chodakowskiej. Aby zmniejszyć obwód brzucha trzeba zaangażować wszystkie mięśnie ciała i przyśpieszyć pracę serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam juz kilka razy skalpel ale nigdy nie moge nadazyc robic wszystkie cwiczenia np w przysiadzie bo miesnie bolą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 4 tygodnie po porodzie i zrzucilam dokladnie 7 kilo w miesiac wiec sie da,ale nie cwicze jakos bardzo intensywnie,poprostu mam diete ,przytylam sporo,wiec jeszcze 2 miesiace i po sprawie,tylko silna wola,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie schudne na samej diecie . Jem o wiele mniej i nie jem pieczywa białego , ale na tym nie schudne musze ćwiczyc czy 2 godzinki na rowerku treningowym i próbuje skalpel co prawda nie wszystkie ćwiczenia robie ale wiekszość . Prosze o opinie czy da to jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co masz na mysli mowiac ze masz diete,wiesz znam takie co maja cale zycie diete a wygladaja jak orki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie to dieta MŻ {Mniej żreć } :D wiecej warzyw , ciemny chleb , chudy twaróg , jogurt naturalny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
Witaj:) ja od dziś zaczełam jezdzić rowerkiem 1h -312kal ,moja waga startowa 67kg no i od dzis dietka zobacze jak mi pójdzie,rok temu jezdziłam 1h dziennie i cw z mel b i zgubiłam 15kg przez 4 miesiace teraz chcę jeszcze schudnąć jakeś 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja waże więcej ;/ Musze cos z tym zrobic bo juz nie moge patrzeć na ubrania xxl :D zaczełam ćwiczyc tydzien temu z ewa chodakowska skalpel a w tym tygodniu dołozyłam jeszcze godzinke lub dwie na rowerku . Mam nadzieje ze jak bede tak codziennie ćwiczyc to przyniesie to efekty. :) Trzymam za Ciebie kciuki . Jak zauwazysz efekty to pisz tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
autorko wpisz jakis nick bo nie będe przecierz pisać do Ciebie gościu:) myślę że dasz rade, z większej wagi szybko leci w dól ;) może będziemy pisać tutaj codziennie jak nam idzie i wzajemnie sie wspierać ,co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Mozemy pisac tu codziennie:) mam nadzieje ze pomogą mi te cwiczenia schudnąć bo marze o szczuplejszej figurze :) Dzis zrobiłam skalpel Ewy Chodakowskiej , przydałoby mi sie jeszcze chociaz godzinka na rowerku .. łeeej a tak mi sie juz dzis nic nie chce :D Ale jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rowerku za duzo nie zrzucisz bo jakby nie patrzec bedziesz siedziec na tylku i machac nogami. a 40 brzuszkow? co to jest, przeciez to lewdo minuta cwiczen na brzuch. jak chcesz efekt to przyloz sie do cwiczen bo 40 brzuszkow i 30 minut rowerka to na rozgrzewke mozna zrobic. 2h na rowerku to jak 15 minut smarowac kanapke maslem - czy bedzie smaczniejsza niz ta smarowana 10 sekund? nie, bo dluzej nie znaczy lepiej. jak nie masz kondycji na lekkie truchtanie to lepiej idz na "kijki" albo na szybki marsz na 30 minut zamiast siedziec na rowerku 2h. jak chcesz efektow to angazuj cale cialo a nie tylko fragment. nawet jak ci uda troche schudna od tego rowerka (co moim zdaniem potrwa bardzo dlugo) to opona na brzuchu, grube ramiona i tylek zostana, wiec jesli o to ci chodzi to smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
To juz niewiem co mam robic zeby schudnąć ;/ teraz to mam juz mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mialam napisac. Rowerek ci nie pomoze, powaznie. lepiej skup sie na cwiczeniach. Cardio, pozniej z hantelkami, jesli chcesz schudnac. wiem co mówie, schudlam pona 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada dla schudnięcia jest prosta - spalić więcej niż się zjadło, a jednocześnie się nie głodzić. także trudno odpowiedzieć bo nie wiemy ile i co jesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
To powiedz ,,gość,, co robiłas ze zrzuciłas 20 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie az nie dobrze robi jak czytam take wypowiedzi ,jak ktos chce zaczac co kolwiek ze soba zrobic a inni podcinaja mu skrzydla ,jak nie ma sie kondycii to na poczatek wystarczy i minuta cw a stopniowo zwieksza sie je ,gosciu jak sie ma wiecej kg do zrzucenia to nie jest tak prosto zaczac cw 2h i kazdy ma prawo decydowac jaka forme cw sobie dopasowac a rower to nie tylko siedzenie na d***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Każdy ma inna kondycje , ja nie ćwiczyłam nigdy bo nie miałam potrzeby ale przytyłam strasznie po ciązy więc musze cos z tym zrobic i nie odpuszcze . W sumie ja ćwicze codziennie jeden trening Ewy Chodakowskiej 40-minutowy .. moze zdecyduje sie na dwa te treningi dziennie .. Niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becia ja mysle ze na poczatek to i tak jest duzo ,wazne ze chcesz i pragniesz cos ze soba zrobic cwicz z ewką i dodaj rower a on fajnie wymodeluje ci sylwetke ,juz po tygodniu bedzie widac efekty ,poza tym to trzymaj sie diety i nie jesc po 18h wiecej bialka i bedzie ok trzymam za ciebie kciuki powodzonka ,aha i te uszczypliwe uwagi traktuj jako motywacje i udowodnij ze da sie schudnac w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie. najlepsze jest bieganie. zacznij stopniowo ,ile dasz radę.10minut..15minut,aż będziesz biegać parę kilometrów. Bieganie jest dobre na całą figurę,nogi,pośladki,brzuch,wszystkie mięsnie się angażują,ręce,ramiona. Tylko w dobrych butach- specjalne do biegania( z dużą ilością pianki,wysokie) i nie biegać po twardych nawierzchniach-typu chodnik,ulica! bo popsujesz sobie kolana,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pamietaj o piciu duzej ilosci wody ,herbate czerwona badz zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Narazie zima, zimno wiec chce ćwiczyc w domu , a gdy bedzie cieplej myślalam o bieganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - nie poddawaj się i nie bierz do siebie krytycznych uwag tych, którzy potrafią tylko dołować... Każda forma ruc****est dobra, szczególnie na sam początek. Ewa Chodakowska proponuje osobą z bardzo słabą kondycją 30 min spaceru codzień. Ważne aby regularnie się ruszać, pić dużo wody i spożywać dziennie 5 małych posiłków. Co do ćwiczeń, jeżeli pragniesz wyszczuplić sylwetke, skalpel jest idealny, świetnie redukuje celuit. Natomiast jeżeli chcesz zrzucić większą ilość kg polecam szok trening. Nie przerażaj się nazwą, wystarczy ćwiczyć go 10 min, bo nawet one dają efekty! Szok trening znajdziesz w Treningu z Gwiazdami Ewy Chodakowskiej, w części drugiej gdzie Ewa ćwiczy z Beatą Sadowską. Skuś się, naprawde warto! Ten trenin spala kalorie nawet po, chudniesz błyskawicznie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Dzięki Dorotafit napewno spróbuje tego treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
ja już zaliczyłam 1h rowerek tak sie napedałowałam że ciekło ze mnie jakbym z pod prysznica wyszłam:) terz kawka i na razie luzik a wieczorkim cw z mel b pozdrawiam i trzymam za ciebie Becia kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
ten gość o 8.31 i 9.14 to ja tylko coś nie mogłam sie zalogować ,a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Ja dziś zrobiłam skalpel :) Myślę czy jeszcze dzis cos ćwiczyc czy nie.. Jak myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Dukankazrowerem u mnie jak narazie super nie poddaje sie i cwicze codziennie :) Mam nadzieje ze wkrótce wreszcie bedą efekty . Dzis za mna skalpel i szok trening ewy z gwiazdami :) Trzymam za Ciebie kciuki Dukankazrowerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Hej dziewczyny wczoraj cały dzie nie mialam internetu , wiec nie mogłam ćwiczyc z Ewka;/;/ Ale dzis za to zrobie 2x szok trening i moze skalpel jak dam rade :) Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - i jak się czujesz po tych ćwiczeniach? ;) Myślę, że 2 szoki + skalpel to troche za dużo, już jeden szok mega wykańcza. :D Ja robię go na początku dnia a po południu muszę się zmusić na kolejną porcje ćwiczeń bo jestem BARDZO zmęczona... Jeżeli robisz go razy dwa to szczerzę Cię podziwiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×