Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrzucenie Kg

Polecane posty

Gość Becia009
Jednak zmienilam dziś troszke cwiczenia zaczełam od Killera - wytrzymałam tylko 20 minut :) Pożniej byłam troszke pobiegac z kolezanka ale nie długi dystans bo nie mam jeszcze az tak dobrej kondycji , zreszta ona tez :) Ale jak wróciłam zdecydowałam sie na szok trening :) Lubie coraz bardziej tećwiczonka a czuje sie po nich świetnie , choc zmęczona :) A jak wam idzie dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Szok i killer? Nieźle. :) Ja za killera zabieram się od przyszłego tygodnia, teraz jeszcze zostaję przy skalperze... Dziś ćwiczyłam szok + 10 min Mell B na brzuch + 10 min Mell B na nogi. Jak narazie czuję się świetnie, biegać będę gdzieś w marcu, wiosenne powietrze doda mi energii. :D 3 majcie się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JabłuszkowaIga
no dobrze jest też zadbać o odpowiednią dietę. Fajny jest program w Kalkulatorze Kalorii http://kalkulatorkalorii.net/kalkulator-kalorii Możesz tam sobie przeliczyć ile ma kcal to co zjadłaś. Łatwo będzie z tym kontrolować dietę :) Powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia009
Hej dziewczyny jak wam idzie? Własnie skonczyłam zestaw cwiczeń skalpel+ szok trening .. Uff leje sie ze mnie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×