Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka_w_Austrii

Polki w Austrii

Polecane posty

Witam Czy sa tu jakies Polki mieszkajace w Austrii? :) Przeprowadzilam sie tutaj (Górna Austria) w marcu 2013. Nie spotkalam jak dotad zbyt wielu Polakow a chcialam powymieniac sie doswiadczeniami, przemysleniami, opiniami o zyciu w tym kraju a czasami tak zwyczajnie poplotkowac. Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
he he mozesz sie nie doczekac tych polek , ja mieszkam w Szwecji i tez tutaj nie ma nikogo ( no moze ze 2-3osoby) wszyscy w UKej siedza droga Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozazdrościć, że nie siedzicie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Górna Austria. Dokładnie- Steyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też boczna Austria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj ja bym chciał się dostać do austrii niestety nie znam jezyka niemieckiego mam jeszcze do ciebie pytanie jest szansz zebym mogl zostać w austrii na stale niestety mam niskie wyksztalcenie w Polsce zyje mi się bardzo zle prace mam nisko platna jestem jako pracownik ochrony moglabys mi jakos pomoc z góry dziekuje pozdrawiam Piotr z okolic warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka92244
Ostatnio czytałam o tym, jak ciężko leczy się depresję w obcym kraju, więc postanowiłam uświadomić Was, że jeśli tylko mamy jakiś kłopot to od razu można się rejestrować, nawet 7 dni w tygodniu tutaj https://psychomedic.online/ na wideokonsultacje z psychiatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olggaa

A jak wygląda taka wideorozmowa u nich z psychologiem? Tak normalnie jakby się było w gabinecie tylko prze kamerkę? Ktoś korzystał i mógłby coś więcej na ten temat napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×