Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kurier_czy wnosi paczkę na górę do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
wnosi i jeszcze głupie c**y przelatuje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"coś ciężkiego czego transport kosztuje 150, to powinno zostać doręczone do mieszkania. " ze co? ty kupujesz usluge transportu czy transport z tragarzem? naprawde uwazasz ze przeiwezienie czegos ciezkiego z jednego konca polski na drugi za 150 zlotych to drogo? to proponuje ci abys sam sobie znalazl firme ktora to zrobi za 150 i jeszcze wniesie "Przy cięższych paczkach, powinno jeździć po prostu dwóch kurierów, a nie że klient płaci i jeszcze dzwiga. " to jest do zrobienia ale wtedy nie zapalcisz 150 zlotych a 300 za transport z wniesieniem a ty jak typowy janusz chcesz aby ktos za darmo ci zrobil "Gdyby mi kurier nie dostarczył paczki pod adres, tylko na ulicę, to nie podpisalabym odbioru, ani nie zapłaciła, bo innego wyjścia by nie było." nikt ci nie broni isc do sklepu i tego kupic tylko nie zdziw sie jak kasjer ci powie ze on ci tego nie zawiezie i nie wniesie to ze kupujesz drogi towar ktory jedzie z drugiego konca polski nie oznacza ze tragarz jest za darmo ja ostatnio do remontu musialem kupic 20 plyt kartonowogipsowych tez mam narzekac ze mi wniesc nie chcieli? przeciez zaplacilem 20 zlotych za transport!!!! nie rozumiem czemu za te 20 zlotych nie chcieli we 2 przez 3 godziny je nosic za malo place? 3 na godzine to malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzisiaj kurier przywiózł mi dwie paczki po 30 kg każda. Jedna paczke wniósł mi do mieszkania na drugim piętrze a druga zostawił przy drzwiach wejściowych do klatki i powiedział ze nie ma obowiązku wnosić. Akurat pół godziny wcześniej mąż poszedł do pracy i musiałam sama paczke dźwigać. Zależy na jakiego kuriera się trafi. Jeden wniesie drugi nie. Było minęło, ale dzięki takim ludziom firma kurierska traci w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×