Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić aby zagęścić włosy

Polecane posty

Gość gość

Moje są cieniutkie, farbuje je i z tego nie zrezygnuje. Dbam jakoś o nie, odżywki, maski, olejki ale co zrobić aby ograniczyć wypadnie i pobudzić włosy do wzrostu. Wzmocnić cebulki i takie tam. Macie jakieś sprawdzone preparaty bądź domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest zdrowe odżywianie się Potem regularny, delikatny masaż skóry głowy - najlepiej połączony ze wcieraniem np. brzozowej (do kupienia w kioskach) lub innej wcierki (jantar itd). Pamiętaj, że bez regularności nic nie zdziałasz! Mnie wcieranie weszło w nawyk, codziennie wieczorem siadam sobie przed tv i przez 15 minut delikatnie wcieram w głowę wcierkę, robię tak od prawie roku, nie uwierzyłabyś, jak teraz wyglądają moje włosy ;) musiałam ściąć dużo starych, bo wyglądałam jakbym miała doczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnuj z szamponów z silikonami, to od nich wypadają wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie szampony nie zawierają silikonu? Masuje głowę, ale nie tym co polecasz i nie tak długo :P Nie mam cierpliwości bo masuje podczas tv uda masażerem. Z cellulitem tez należy walczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak wyglada takie wcieranie? czy tylko zwykly masaz? czy wcieranie jakiems preparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcieraj we włosy ejakulat. To czyni cuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie olejek łupinowy nie działa a włosy myte ziołowymi szamponami wyglądają jak 2 strąki. Nie wiem ile wytrzymam jeszcze. Dałam sobie z 2 miesiące. Wiec ja radzić nic nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga, bo wiele szamponow bez silikonow ma jeszcze gorszy skladnik w skladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie da zrobić - ilość włosów jest uwarunkowana genetycznie - jedni mają ich dużo, drudzy mało - żebyś nie wiem co wcierała i tak dodatkowe nie urosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o substancje PEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×