Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka15

duze uda male posladki, skora na brzuchu

Polecane posty

Gość saszka15

Witam, mam do was pare pytan. Wczesniej probowalam szukac od na innych forach ale nie byly one tak precyzyjne, wiec stad nowy watek;) otuż od paru dni zaczelam cwiczyc skalpel ewy chodakowskiej i co zauwazylam, ze skora na moim brzuchu po cwiczeniach i tez po dluzyszm czasie jest taka wiotka i prawie obwisla( dodam ze jestem osoba bardzo szczupla- 48kg; 160cm- i nie zalezy mi aby schudnac tylko wyrzezbic cialo) a drugi problem jest taki ze po niewielkiej ilosci cwiczen bardzo szybko moja uda staja sie masywne, wiec jakbyscie mogly mi doradzic jakich cwiczen unikac a jakie robic aby wyrzezbic ladne posladki bez "pakowania" na uda. Dziękuje z góry;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) co do ujędrnienia to najlepsza jest bańka chińska gumowa, do kupienia w aptece/sklepie zielarskim za 20-30 zł. Smaruj się oliwką a potem przyłóż bańkę do brzucha, ona sama się zassie i przesuwaj nią aż skóra się zaczerwieni. po kilku razach zauwazysz juz znaczne ujędrnienie skóry. Poleciła mi to dziewczyna z innego forum i potwierdzam swoim doświadczeniem że działa. Wczesniej stosowalam kremy Eveline, trochę ujędrniły skórę ale w porównaniu z bańką to...żadne porównanie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na sto procent skóra Ci obwisła i uda zgrubiały od ćwiczeń. Szybciutko usiądź na kanapie i przestań się w ogóle ruszać, dopóki nie będzie za późno! Tyje się od ćwiczeń w końcu. Pamiętaj, ostrzegałam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka15
Nie chodzi mi o to że tyję tylko o to że bardzo przypakowują mi się nogi;o;o A nie chce miec nog jak jakis facet o obwodzie 50 cm;o;o Jestem szczupla, wszystko ok, ale uda to juz inna bajka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na siłownię i ćwicz całe ciało, żeby zachować proporcje, proste. Tyle,, że płaski tyłek jest często związany z wadami postawy, a te ma większość ludzi obecnie (wynik siedzącego trybu życia). I jak się ma złą postawę to mięśnie nie pracują odpowiednio (jedne nie są angażowane niemal w ogóle, inne pracują więcej bo przejmują pracę tych niepracujących) i żeby to zniwelować trzeba zacząć od dobrego rehabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×