Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melll

wyzwanie od jutra!

Polecane posty

Gość melll

Hej dziewczyny, postanowilam od jutra wziąc się za siebie i ćwiczyć! :) już tylko 5 miesięcy do lata, musimy wyglądać świetnie, czy któraś się przylacza? :) razem raźniej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj dużo dziewczyn ćwiczy, dołącz do jakiegoś istniejącego wątku. aha i dlaczego od jutra?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
Bo jest poniedzialek, początek tygodnia, więc może być też początkiem ćwiczeń :) ale może jest ktoś, kto zaczyna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie do ciebie dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna2323
Ja ćwiczę od wczoraj:) I nie jem słodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wczesniej troche biegalam, ale przymrozilo i iesiac ie robilam nic...od jutra zabieram sie za bieganie ale zapisuje sie na silownie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dzis nie jem slodyczy i chlebka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
To świetnie, gość :) mogę Wam opisać moje postanowienia :) Wiosenna, a możesz napisać, co ćwiczysz? :) ja też od jutra slodycze odsuwam na bok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
pielegniareczka2012 , mogę pomóc Ci lub doradzić, dużo na ten temat czytam i sama chcę zmiany w żywieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
Rozumiem Cię, ale to nie jest wielki problem, nie chodzi o to, żeby nie jeść nic, kochana, jedz obiad normalnie :) odrzuć słodycze, biały chleb zmień na ciemny, pij dużo wody zamiast kawy, czy słodkich napojów, staraj się jeść regularnie, a jak lubisz podjadać, to miej pod ręką pokrojone owoce lub warzywa, to napawdę dużo da :) no i nie zapominaj o ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat odnosnie ruchu to nie mam problemu,moja praca to 12 Godz w ciaglym ruchu plus bieganie od jutra 3 Razy w tyg od 5 do 10 km...problem jest w tym ze ja kocham jesc i ciagle jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np mam takie dni, że zjadłabym wszystko na raz, a raz takie, że nic nie chce mi się jeść, ale najważniejsze, żeby unormować sobie posiłki, jeść o tych samych godzinach i umiarkowanie, a nie najadać się na maksa. Myślę, że powinnać powalczyć ze sobą np. przez tydzień, a potem organizm się przyzwyczai i będziesz miała kontrolę :) a co do mojej diety, to tak jak Ty muszę jeść to, co reszta w domu na obiad, ale nie będę jeść białego pieczywa, na śniadanie jakieś jogurty, zero słodyczy, tylko woda niegazowana i zielona herbata, a rano będę kroić owoce i warzywa do pojemniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle kiepsko jest mówić: "zaczynam od jutra", albo: "jeszcze jedno, małe ciasteczko a od jutra dieta", to złe podejście, najlepiej zacząć od zaraz. ;) Niemniej jednak, wierzę, że wam się uda i rozpoczniecie wyzwanie... :) Może opiszecie wrażenia po pierwszym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice cool
wlasnie dzis zaczelam cwiczyc :) co głównie chcesz wyrzezbic/poprawic/ujedrnic ? :) ja cycki zwlaszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melll
Ja dziś rano byłam na siłowni, a wieczorem w domu ćwiczyłam brzuch i pośladki z Mel B + tabata z ćwiczeniami na brzuch :) A zależy mi na wyrzeźbieniu brzucha i nóg, ale też tyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×