Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
moj jak lezy na macie na brzuszku i pelza po tych twardszych zabawkach to mial malutki kolo kolanka ale zszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
A mój Julia w sobotę spadła z łóżka na szczęście nie mamy wysokiego łóżka starsza córcia miala na nią spojrzeć ja wyszłam do toalety no i młoda zleciala ma małego siniaka na czole ale byłam z nią na pogotowie bo to jednak głowa ale wszystko ok na szczęście wszędzie juz jej pełno musze mieć oczy dookoła głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
Mój ma na rączce i nawet nie wiem kiedy sobie nabił ale taki nie wielki siniak już przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra734
U nas parę razy pojawiły się drobne siniaczki przy zabawie, ale nic poważnego :) karolcia2088 na Twoim miejscu też miałabym stracha ale najważniejsze, że wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Dziewczyny dajecie juz maluszkom ryby,jajka i gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Aleksandra 2 dni chodziłam zestresowana ale wszystko ok ☺a młoda dalej chce schodzić z łóżka głową w dół hehe Natka moja je jajko do zupy daje gluten tez juz jej podaje no a rybę jadła raz tez dałam jej do zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym glutenem? w jakiej postaci go podajecie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gluten może uczulac dlatego trzeba go wprowadzać ostrożnie ja dodawałam do zupki zwykła kaszę manne a teraz już je normalnie i nie ma żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
U nas pelzanie pełną parą Jula dziś odkryła że w kuchni stoją miski psa i bardzo nimi jest zainteresowana ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Witam co słychaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Dziewczyny a powiedzcie co potrafią juz wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra734
Hej :-) mój maluch dziś kończy 8 miesięcy. Siedzi sam, pełza po pokoju, bardzo rwie się do chodzenia i gada sobie sylaby jakie chce i kiedy chce, chociaż najczęściej jest to "mama" ;-) a jak Wasze maluszki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Aleksandra moja tez wczoraj skończyła 8 miesięcy ☺ pelza juz po całym mieszkaniu siedzi ale sama jeszcze nie siada staje juz w łóżeczku nauczyła się również ostatnio, z siadu na pupie przejść do pozycji na czworaka śpiewa krzyczy no i ostatnio zaczyna tańczyć czyli buja się na wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka byłam dziś u neurologa moja Julka juz tak od jakiegoś czasu nie robi pani doktor powiedziała ze to mogłabyc nawet jakaś infekcje i żeby obserwować jak zauwaze ze się powtarza to mam przyjść i nie wiem co to mogło być a Twój synek robi tak jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Karolcia nie zauwazylam juz teraz. Co do umiejętności to malutki od wczoraj świadomi wola mama jak odchodzę, chce mu sue spać itd, poza tym powtarza tez baba, sprawnie pelza, podnosi sie przy szufladzie na kolana, dzisiaj wstal tez kilka razy na nóżki i próbował sie puszczać, nadal nie siada i nie siedzi. A Wasze siedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sama nie usiądzie choć widzę już próbuje ale jak ja posadze to sama siedzi no i od jakiś 2 dni raczkuje coraz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Hej dziewczyny co tam U Was słychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
:-) zagląda ktoś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
ktoś zagląda np ja :) czasami , jk tam wasze maluszki chodzą już? Mój będzie miał roczek za 3 tygodnie ale jeczcze nie chodzi troszkę próbuje za rączki jak go wezmę ale tak nie udolnie, w łóżeczku chodzi sobie trzymająć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jedynie chodzi przy meblach i scianach a tak to wszędzie na czworaka nie chce jeszcze chodzić ☺ ale dobrze bo starsza miała 8 miesięcy jak zaczęła chodzić i to dopiero się zaczęło hehe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej..już lipiec*****erwszy rok naszych pociech prawie minął.. Urządzacie urodziny dla swoich jubilatów? Pozdrawiam-mama 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra734
Witam ;) mój synek 27 lipca kończy roczek i mam w planie robić małe przyjęcie dla rodziny chrzestnych itp :) a co do chodzenia to sama nie wiem czy się cieszyć czy nie bo chodzić chce cały czas i w ogóle się nie boi tylko mama panikuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja Julia tez 27 kończy roczek ,również mam w planach zrobić urodziny dla najblizszej rodziny moja kocha się hustac, mogłaby cały dzień siedzieć na huśtawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak super, mamy dzieciaczki z tego samego dnia :) pierwsze urodzinki wg mnie są dość ważne i warto poswietowac ;) mój mały też lubi się hustac ale teraz u nas są takie upały, że dopiero wieczorami wychodzimy na pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×