Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A ja moze w piatek sie dowiem ile Julka wazy Olinka a jakie szczepienia wybierasz? Ewelina a dlaczego zdecydowałas sie na 3 kłucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to ładnie mała robi postepy moj leniuch to tyle ze z brzucha przewroci sie na plecy w druga strone narazie nie bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
ewelina26 a ile Twoja dzidzia miała jak się urodziła?? Bo podejrzeewam że duuużo więcej niż moja. Mój ważył 2750 g i tak powoli powoli przybiera na wadze. Karolcia szczepimy go jutro na pneumokoki pierwszą dawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ewelina ty karmisz nan i jakie mala ma po nim kupy? Ja dostalam od ediatry nan ha i poszla mega zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja robi zielono żółtawe kupy. No moja mała ważyła 3900. A czemu na 3 bo sąsiadka po szczepiace 5w1 rehabilituje syna do tej pory trochę się wystraszylam i szczepie zwykłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mojej kolezanki po tych skojarzonych mała jej sie w rozwoju zatrzymała i ja tez sie przestraszyłam w sumie starsza miała wszystkie skojarzone i wszystko ok ale wole nie ryzykowac tyle teraz sie o tym mówi mojego kolegi z pracy znajomy pracuje w laboratorium i on mowi ze swoich dzieci to on tym nie szczepi tak wiec 3 osoby które sa zwiazane z tym sa na nie bo i u mojej siostry w pracy w szpitalu pielegniarki odradzaja i znajomy na karetce jezdzi i tez jest przeciwny wiec cos musi w tym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka miala 5w1 i jest ok. Bez przesady z tym straszeniem. Nie sadze by po szczepionce cos sie stalo - to ile dzieci by musialo sie cofnac w rozwoju - pewnie zbieg okolicnzosci i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas wszystko ok. Czujemy się dobrze mam pytanie czy juz ochrzciliscie swoje pociechy? Ja planuje chrzest dopiero na październik. Macie jakieś pomysły na taka uroczystość chodzi mi o dania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robimy za tydzien w restauracji, bo sama wiadomo nie dalabym rady uszykowac. No na pewno musisz zrobic obiad ( 2-3 kawalki miesa na os. ziemniaki, surowki ) i potem kawa i ciasto. Nie wiem czy jeszcze kolacja? Ale dasz sama rade ze wszystkim przy malym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planowałam na wrzesień ale cos mi nie wyszło hehe :-) mysle ze teraz pazdziernik listopad to ogarne ale ja tez robie w restauracji szczeze niechce mi sie stac przy garach teraz w tym tyg. obdzwonie i zorientuje sie jakie sa terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a No chyba ze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ja chrzcilam 2 tyg temu i mieliśmy imprezę w restauracji i mam listę to ci napisze jakie menu bylo a wiec rosol z kluskmi, schab w sosie pieczarkowo-borowikowym,ziemniaki i zestaw surowek, potem byl deser lodowy, roladki z mozzarela i pomidorem plus kopytka szpinakowe i surowka,barszcz i naleśnik nadziewany mięsem i pieczarkami. Z zimnych przystawek byly wędliny,zestaw mies, ryba po grecku, śledzie po kaszubsku,kurczą faszerowany,rolada szpinakowa,szynka ze szparagami w galarecie,kurczak z sosem, 2 salatki, owoce, cieple i zimne napoje. Nasze bylo ciasto,tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie szczepienia nie było przez ten katar ale młoda wazy 3900 i ma 62 cm teraz przez miesiac przybrała 460gram i az 4 cm ma wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka dzięki a karolcia to superrrr rośnie jak na drożdżach. Moja tak myślę ze 6 kg spokojnie taka pucka słodka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Hej dziewczyny co TM u wa? Jak szkraby?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Witam wszystkich u nas dalej walczymy z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia wspolczuje wiem jaka to męka z takim małym dzieckiem. U nas jak narazie wszystko w porządku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Z kataru zostal tylko zapchany nos z samego rana reszta dnia jest ok Wczoraj bylismy wkoncu na szczepieniu równiez zdecydowałam sie na szczepienie sanepidowskie z tym ze zamiast tej szczepionki DTP dokupiłam ta bezkomórkowa DTPa słyszałam ze mniej jest po niej odczynów poszczepiennych pani która szczepiła nie mogła sie nadziwic dlaczego niechcem tej 6w1 albo 5w1 bo przeciez cenowo to to samo i jedno kłucie młoda wczoraj była troche senna i miała tylko 37,5 temperatury i to wszystko dzis jest ok nawet nie ma spuchnietych miejsc po kłuciu ale noc miałam nie przespana młoda poszła spac o 21 a obudziła sie po 5 za to ja co chwile wstawałam do niej za duzo sie naczytałam o tych szczepieniach i znowu fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A my mamy wstępnie dzisiaj szczepienie i nie wiem co robic bo wczoraj mężowi zaczela sie robic jakas grudka i boje się żeby to nie byla opryszczka. Dzisiaj niby mówi ze mu mija a ja nie wiem co robic wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Byla i zaszczepilam bo pediatra nie widziala przeciwskazan. Gorzej ze tydzien temu przeszedl mu katar a teraz odkadwrocilismy to cos mu czasem jezdzi w nosku i kicha sporo. Zalamie sie jak teraz mu cos wroci akurat. Ogolnie boje sie zeby nie bylo odczynow bo po gruzlicy tej szczepionce mial ropnia na szyi i 10 dni szpitala i antybiotyki. Narazie marudzil z 5 min a tak t bawil sie i smial i spi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka moja tez miała tylko zapchany nos z samego rana a dzis juz cały dzien słychac i sie denerwuje przy karmieniu natka a Ty jak szczepiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Hej dziewczyny moja mała pobiła rekord spania wczoraj w nocy od 17 do 22 w szoku bylam . niestety dzisiaj nie spala przez pol dnia lobuziara. Teraz na szczęście juz SPI. Pozdrawiam was moja mała po szczepieniu niestety marudzila 5 dni była taka nie dobra i wogole. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Szczepilam refundowanymi. Modle sie tylko zeby bylo dobrze z malutkim boje sie szczepien strasznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój brzuch nie chce wrócić do formy sięgnij po pas poporodowy i majtki wyszczuplające od www.sklep.brzuchatki.pl Zestaw ratunkowy dla brzuszka po porodzie: - wyszczuplający pas poporodowy w cenie 21,99 PLN - wyszczuplające majtki poporodowe cenie 16,90 PLN Poporodowa bielizna korygująca daje poczucie atrakcyjności tuż po urodzeniu dziecka, a także zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów po porodzie. Pomaga również w powrocie do dawnej figury, ściągnąć mięśnie ABS, zmniejsza bóle pleców oraz utrzymuje odpowiednią postawę ciała podczas karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×