Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Polecane posty

Gość Grzesiek
Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎12 o 15:23, Gość Mateusz napisał:

polecam kontakt do Oli 572197122, która prowadzi indywidualne nauczanie do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Zapisałem się do niej na kurs w formie zdalnej. Łączyliśmy kilka razy, w sumie może ok 10 h łącznie. Uczy konkretnie, ma bardzo łatwy i zrozumiały przekaz. Kurs kompleksowy z materiałami i nauczaniem. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Mateusz zachodniopomorskie

A ja uczestniczyłem w kursie grupowym w Koszalinie prowadzonym przez Panią Olę  na początku roku i zaliczyłem za pierwszym razem. Szkolenie tylko w weekend , bardzo intensywne, ale przekazane wszystko co potrzebne na egzamin. Jakość tłumaczenia i nauczenia bez zastrzeżeń . Śmiało można się zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba na dzień dzisiejszy bezkonkurencyjny program Certyfikat kompetencji Zawodowych https://poprawojazdy.pl/cpd/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra_ckzp

Szybki , ale bardzo skuteczny weekendowy kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób/rzeczy w KIELCACH w dniach 20-22 WRZESIEŃ 2019. Kolejne kursy co ok 2 miesiące.

Szkolenie w piątek , sobotę, niedzielę w godzinach: piątek 17-20.00; sobota, niedziela: 9-17.00. Jeśli grupa zdecyduje szkolenie odbywa się dłużej w samą sobotę i niedzielę.

Nauczanie w 100% pod egzamin. Nauczysz się zadań, jak i pytań testowych, które obowiązują na egzaminie. Otrzymasz bardzo dobrze opracowane materiały ( zadania ze wzorami oraz pakiet przykładowych aktualnych pytań egzaminacyjnych z odpowiedziami, teorię opracowaną pod egzamin).

Szkolenie w jeden weekend, ale bardzo treściwe i efektywne.

Po szkoleniu masz zapewniony kontakt zdalny ( telefon, Internet) z wykładowcą do momentu przystąpienia do egzaminu i jego zdania.

Materiały i przekaz wiedzy zapewniają 100%-tową zdawalność w pierwszym podejściu do egzaminu.

Na szkoleniu serwis kawowy, obiad w sobotę i niedzielę.

Kursy odbywają się co ok 2 miesiące na terenie całej Polski. Możesz sobie wybrać następujące miejscowości:

 

Piaseczno k/Warszawy: 09-11.08.2019

Koszalin: 16-18.08.2019

Gdynia: 23-25.08.2019

Kielce: 20-22.09.019.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Harmonogram szkoleń od października 2019  - proszę o kontakt na poniższy numer telefonu.

Kontakt: 572197122, aleksandra.szkolenia@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy na przewoznika

Witam

Mam do sprzedania najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:

www certyfikatkompetencjizawodowych pl

100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat

 

UWAGA KURS NIE JEST OBOWIĄZKOWY - NASZE MATERIAŁY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZĄ DO ZDANIA EGZAMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio waśnie rozmawiałam na ten temat z moim mężem. Mówiłam mu ze może zrobić certyfikat zdalnie. On mi powiedział że nie uznaje takiej nauki. Woli iść na kurs. Ma sprawdzony ośrodek (Oes ) gdzie robi wszystkie kurs począwszy od prawa jazdy. Robią nawet psychotesty. Już go tam dobrze znają i zawsze pogada z ludźmi z branży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mogę polecić Oes z Krakowa. Dobry ośrodek z profesjonalnymi kursami. Sama roiłam u nich prawo jazdy a mój brat robi u nich wszystkie kursy dal kierowców zawodowych. Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż również robił certyfikat kompetencji w Oesie. Miał nawet dofinansowanie na ten kurs. Bardzo sprawnie mu to poszło no i egzamin zdął bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×