Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona_50

Problem w pracy

Polecane posty

Gość fiona_50

Witajcie, nie mam już siły. Ale zacznę od początku. Mam 51 lat i od dwóch lat pracuje w nowej firmie. Razem ze mną w pokoju są jeszcze dwie kobitki w podobnym wieku. Mój problem polega na tym, że jest mi strasznie trudno dogonić do ich poziomu wiedzy. One pracują znacznie dłużej. Owszem dużo mi pomagają, tłumaczą ale przyznam się szczerze że coraz trudniej przyswajam wiedzę. Zwalam to wszystko na swój wiek, bo kiedyś taka nie byłam. Czasami ma wrażenie że to mogą być początki Alzhaimera. No nie, może nie jest tak źle, ale czuję się jak człowiek drugiej kategorii. Co robić aby to jakoś przetrwać. Może są jakieś środki farmakologiczne które by rozjaśniły moje szare komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś księgową? no niestety taki wiek, a co gorsza mamy pracować do 67...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_50
Nie, nie jestem księgową. Pracuję przy komputerze, byłam biegłą maszynistką, teraz już tak intensywnie nie przepisuje, ale musze poznawać co chwila nowe programy komputerowe. Czuję się strasznie staro. Nie wyobrażam sobie że musze jeszcze przepracować co najmniej 12 lat. Masakra!!! Właśnie szukam jakiś suplementów, może to coś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona a może to od jakiegoś leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_50
Nie. Nie biorę żadnych leków. Właśnie kupiłam sobie Ginkofar Forte. Kobitka w aptece mówiła że cieszy się powodzeniem, że dobrze się sprzedaje. Może przyczyna tkwi gdzieś w organizmie. Pobiorę jakiś czas i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz,ze czujesz sie jak zero, bo twoje kolezanki maja wieksza wiedze od ciebie. Ale przeciez gdybys nie wywiazywala sie nalezycie ze swoich obowiazkow, to nie pracowalabys na tym stanowisku albo ktos z przelozonych przynajmniej zwrocilby ci uwage. Jezeli tak sie nie dzieje, to byc moze do niczego nie jest c***otrzebna ta dodatkowa wiedza, ktora wedlug ciebie posiadaja twoje kolezanki i ta, ktora obecnie posiadasz jest w zupelnosci wystarczajaca. Jezeli jednak czujesz, ze jestes w tyle i obawiasz sie ze moze to w przyszlosci zagrozic twojej pozycji w pracy, to moze warto byloby na poczatek zwrocic sie do pracodawcy o umozliwienie i zasponsorowanie ci jakiegos kursu komputerowego, ktory obejmowalby te programy z ktorymi masz problemy. Taka prosbe mozesz umotywowac checia zwiekszenia swojej efektywnosci i wydajnosci w pracy (a nie poczuciem nizszosci wzgledem kolezanek z biura), i kazdy normalny pracodawca powinien sie do niej w takiej sytuacji przychylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona postaraj się też w sytuacjach podbramkowych nie denerwować się bo wtedy człowiek nie skupia się na tym co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarrraaaaa
Hejka :) Nie przejmuj się tak. Skoro pracujesz już 2 lata w firmie, to znaczy że pracodawca jest z Ciebie zadowolony. Mój mąż ma 52 lata i do niedawna pracowaliśmy w biurze. Widziałam, jak czasami robi coś wolniej, niż jego młodsi koledzy ale zawsze dawał sobie radę. Co najważniejsze- wiedzę zawodową miał 1000000 razy większą niż wszyscy wzięci razem pracownicy w tej firmie. Jest bardzo mądrym człowiekiem, potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji i to się liczy a nie to, ze czasem robił coś wolniej od innych. Jeśli boisz się, że możesz być chora na coś, to pójdź do lekarza, żeby Cię uspokoił. Jeśli będziesz się tak dołować i mowić o sobie, że jesteś człowiekiem 2 kategorii, to nic z tego nie będzie. Dobre zdanie na swój temat i pewność siebie to 50% sukcesu w pracy. Jeśli ludzie z którymi pracujesz widzą Twoją pewność siebie, inaczej Cię zaczynają postrzegać. Życzę wszystkiego dobrego i więcej wiary w siebie!!!! :) będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DOPPELHERZ Aktiv Dla mózgu. Jako osoba ciężko pracująca i ucząca się (a też nie jestem nastolatką, więc bałam się, że nie dorównam młodszym) łykałam różne suplementy typu Sesja itp. Dopiero po Doppelherz rzeczywiście odczułam różnicę. Pewnie, że u każdego może działać inaczej, trzeba szukać, ale spróbować warto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kłopoty z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszek papiez
doppelherz dla mozgu ! - w MOZGU to ty wyzej masz problemy i to niemale !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszek papiez
to ty lepiej nie szukaj i nie probuj - ty lepiej lecz sie PSYCHIATRYCZNIE i to u specjalisty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×