Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona_mala_mi

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość zagubiona_mala_mi

Dziewczyny mam pytanie. 6 miesięcy temu urodziłam dziecko. karmiłam ją piersią niecałe 2 miesiace a potem juz butla. zaczełam też miesiączkować. ostatni okres miałam 5. stycznia (przed ciążą miesiączkowałam regularnie co 28- 29 dni) w styczniu kochaliśmy się z mężem a właściwie on wszedł we mnie tylko na początku przez chwile (bez zabezpieczenia) taka sytuacja miała miejsce 2 razy 11 stycznia i 25.. do dzis okresu brak. zaczyna mnie pobolewac kregosłup tak jak przy okresie, dzis zrobiłam test wyszedł negatywnie ale @ brak. tak naprawde nie chce narazie kolejnego dziecka. czy jest możliwość bym znów zaciążyła? czy to raczej cos innego. dodam ze w styczniu byłam również troche chora, nie spie po nocach jak to przy dziecku. temp ciała? w nocy dzis miałam 36.4 rano 36,7 i tak drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie nie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz co to jest test ciążowy?????Oczywiscie skoro współżyłaś to mozesz byc w ciąży kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_mala_mi
dobrze to sprecyzuje pytanie czy są duże możliwości, czy test mógł zle wyjsc? jesli nie to co z moją @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu mozesz teraz miec spóźnioną tak to jest po porodzie, za nim się wszystko wyreguluje trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz luteine na wywolanie i tyle,mi sie miesiac spoznial przy staraniu o dziecku i okresu nie bylo i ciazy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum ludzie się bardzo często obrażają nawzajem, rzucają wyzwiska itp., ale powiedz proszę jak inaczej, jeśli nie jakimś epitetem, rzucić do osoby, która zadaje tak bzdurne pytania? Pytanie w stylu: czy jak stanę na środku autostrady to moze mnie potrącić auto? Albo: czy jak nie będę jeść przez dwa dni to zgłodnieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_mala_mi
przecież napisałam ze robiłam test dzis rano i wyszedl negatywnie. a tak poza tym wiem ze to zadne wytlumaczenie ale był to stosunek mozna powiedziec przerywany chociaz trudna te 2 min kiedy był w srodku nazwac nawet stosunkiem przerywanym a poza tym jak na moje wyliczenia nie mialam wtedy dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na pociechę dodam, że moja ginekolog powiedziała, że nigdy jej się nie zdarzyło, by test pacjentki mówił "nie", a było tak. W drugą stronę się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_mala_mi
obyś miała racje bo naprawde jak narazie to zawczesnie na 2 pocieche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam dziewczyny, które nie chcą dzieci i pozwalają penisowi się chociażby zbliżyć do pochwy, nie mówiąc o wchodzeniu. Ja bym umierała z nerwów każdego miesiąca. Nie wiem po co ludzie sobie to fundują, stresy na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna pociecha: zazwyczaj jak się czegoś boisz to masz tego wszystkiego objawy, choćbyś ich nie miała to i tak Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_mala_mi
to akurat wiem. zastanawiam sie tylko skad to opoznienie. poczekam do konca tyg i jak nic to zrobie jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi19
nadal nic.. nie wiem co myslec.. przez to ze mam male dziecko budze sie kilka razy w nocy... gdy temp mierze o 2 wychodzi 36,4 a rano o 6 36,8 czy to mozliwe by w ciazy temp spadala nawet o 2 w nocy do 36,4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×