Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mozliwa jest ciaza?

Polecane posty

Gość gość

Czesc kobietki, mam problem 16.01 mialam miesiączkę, wcześniej podejrzewałam, ze moge byc w ciąży zrobilam test wyszedł negatywny na drugi dzien dostalam @. Jednak cos nie dawali mi spokoju zle samopoczucie itp. 29.01 zauwazylam bladoróżową ciecz na majtkach i trwalo to jeden dzien. Od tamtej pory boli mnie podbrzusze i w okolicach nerek, mam ciagla zgagę i jestem osłabiona jutro mam wizyte u ginekologa nie robie testu chce zaczekać na konsultacje. Czy myslicie ze moze byc to ciaza? Moze któraś z Was miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro miałaś miesiączke, to w ciąży nie jesteś, to plamienie, to było najprawdopodobniej plamienie owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgagę kochana to możesz mieć ale w zaawansowanej ciąży a nie na samym początku. Miałaś okres, nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem co o tym myslec niektorzy mówią ze w ciąży mozna miec miesiączkę, nie ukrywam ze cieszyla bym się z dzidziusia,ale caly czas mam wrażenie ze juz mam urojone dolegliwosci choć staram sie o tym nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży można mieć najwyżej plamienie lub delikatne krwawienie, miesiączka wyklucza ciążę, a ciąża miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mam wizyte wiec dowiem sie co mi dolega. Moze dlatego nasze starania idą na marne, gdyż mam jakas infekcje skoro dokucza mi ból. Chcialam sie podzielić swoimi spostrzeżeniami. Dzieki kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×