Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alexandra54

Kostka brukowa przed domem

Polecane posty

Gość gośćAsiaBasia238
Kostka brukowa to najlepszy sposób na utwardzenie ścieżki prowadzącej do drzwi domu lub podjazdu do garażu, ostatnio czytałam na temat tego sposobu utwardzania nawierzchni ciekawy artykuł http://kochamczytac.pl/kostka-brukowa-to-trwalosc-ale-takze-klasyka-w-architekturze/ . O niebo lepiej prezentuje się kostka brukowa od np. płyt betonowych, których się kiedyś używało. Dobrze, że te czasy już minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostka brukowa przed domem to świetne rozwiązanie przekonałem się o tym już dawno. Moje doświadczeni pokazuje jednak że o kostkę brukową trzeba zadbać dobrze jest zabezpieczy ją przed deszczem tym co z auta wycieknie itd, najskuteczniejszym jest preparat Consil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zlecenie wykonania firmie www.brukarstwoarkadia.pl. Mają wysokiej jakości kostki brukowe i są bardzo atrakcyjni cenowo. Poza tym u nich wszystko działa jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissi

A czy ktoś z Was zamiast kostki na podjazd używał może takiej eko kratki: http://sklep.geoproduct.pl/pl/c/Eko-kratka/59 Jest to na pewno dużo tańsza opcja, a też trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastiano

Nie każdy patrzy na cenę. Jak ktoś ma kasę, to raczej patrzy na detale, proporcje kolorów, wzory. W końcu kto bogatemu zabroni? 😛

A zwykła kostka brukowa też może być ładna i nie trzeba wydawać na nią dziesiątek tysięcy. Polecam firmę brukarską ze Skierniewic Ped-Bruk - robią najlepiej w regionie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zlecenie wykonania firmie www.brukarstwoarkadia.pl. Mają wysokiej jakości kostki brukowe i są bardzo atrakcyjni cenowo. Poza tym u nich wszystko działa jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Akurat Ped-Bruk robili kostkę u rodziców na ogrodzie i ojciec ich chwalił. Kostkę i materiały zamawiali u nich, bo wyszło o wiele taniej niż gdyby kupili je osobno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrulec

ja miałem przyjemność pracować z semmelrock jeżeli chodzi o kostki brukowe, naprawdę polecam https://www.semmelrock.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikmak

U nas za kostkę odpowiadała Ditrich. U nich kupowaliśmy i oni tez kostkę układali. Firma solidna, dokładna, to fachowcy, kostkę ułożyli w szybkim tempie i fajnie, równo, także jesteśmy z tego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

A ktoś coś powie o drogbruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokob
Dnia 10.04.2019 o 10:58, Gość Tomek napisał:

A ktoś coś powie o drogbruk?

Mam w ogrodzie kostkę tej firmy. Trwała, dobrze wygląda no i bezpłatnie robią projekty. Ogólnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bednarskid24

drogbruk słyną z jakości materiałów, ja planuje w przyszłym roku doprowadzić ogródek do ładu i na pewno zdecyduje się na tą firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkor

Fajna firma w której się zaopatrywaliśmy to szczecińska Kado. I kostkę u nich kupowaliśmy i   kamienie ogrodowe, nawet  ogrodzenie betonowe do ogrodu od nich mamy. Namiary na firmę: www.kado.szczecin.pl/ Wszystko solidna jakość, dobrze nam służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi09

Ja też miałem styczność z Drogbruk, na dniach powinniśmy mieć wstępny projekt tarasu - co ważne, projekt jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek
Dnia ‎23‎.‎04‎.‎2019 o 11:18, Gość Adi09 napisał:

Ja też miałem styczność z Drogbruk, na dniach powinniśmy mieć wstępny projekt tarasu - co ważne, projekt jest za darmo

kurcze słyszałem o tej firmie dużo dobrego, tak serio z tym projektem jest, że za darmo? Niee ma kruczków? Jak kostka się spisuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2019 o 09:50, Gość misiek napisał:

kurcze słyszałem o tej firmie dużo dobrego, tak serio z tym projektem jest, że za darmo? Niee ma kruczków? Jak kostka się spisuje? 

Jest kaucja zwrotna, no ale to chyba norma. Kaucję odzyskałam, a zarówno kostka jak i ekipa do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynson

Kostki brukowe najlepsze robi Drogbruk, bez nich nie miałbym takiego pięknego domu jaki mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmoton

ja słyszałem o drogbruk, ale jeszcze nie kupowałem od nich kostki, podobno bardzo się opłaca i są zaufanym sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana

Kostka musi być trwała nie tylko ładnie wyglądać zawsze pod uwagę trzeba to brać jak będzie taka kostka wyglądała za kilka lat bo nie oszukujmy się tego się na codzien nie wymienia. U nas drogbruk jest kolejny rok i trzyma się dobrze. A na paluszkach nikt tu nie chodzi, nie raz cos sie wyleje nasz dom to zaden palac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik

serio projekt za darmo? jak tak, to spora oszczednosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Zdecydowanie polecam zakup kostki brukowej w firmie www.brukarstwoarkadia.pl. Mają w ofercie wysokiej jakości kostki brukowe i są bardzo atrakcyjni cenowo. Korzystałam już dwukrotnie i za każdym razem byłam usatysfakcjonowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas zabawna sytuacja. Planowaliśmy zrobić tylko ogrodzenie ale jak zobaczyliśmy ofertę Kost-Bet na żywo w ich siedzibie to poprosiliśmy architektów o projekt całego podwórka oraz tarasu. Razem z żoną postanowiliśmy zrobić już wszystko raz, a porządnie. Spodobała nam się wizualizacja oraz ciekawe propozycje i zdaliśmy się na ich specjalistów. Dzisiaj jak patrzę na otoczenie naszego domu to zdecydowanie jestem zadowolony z tej decyzji. Mamy wszystko w podobnym stylu. Ogrodzenie ROYAL, kostkę Aprilia, a płyty tarasowe Ribena. Wszystko w odcieniach jasnej szarości. Efekt pasuje nam idealnie. Fajnie inwestować w domu ale i przed domem należy zaaranżować całe otoczenie wtedy wszystko jest w stylistycznej harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
jako Konsultant matki Target, mogę polecić środek Effect 24H, który jest przeznaczony do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych na powierzchniach twardych, szczególnie w takich miejscach jak kostka brukowa, chodnik, czy kamienne podłoże przy roślinach.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam. W Kost-Bet duży wybór co mi się mega spodobało i profesjonalne doradztwo. Nie chcą Ci wcisnąć wszystkiego najdroższego tylko tak, żebyś był zadowolony. Powiedz, jaki masz budżet też na wstępnie i co mogą Ci zaproponować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2020 o 23:45, Target_OE napisał:

Dzień dobry,
jako Konsultant matki Target, mogę polecić środek Effect 24H, który jest przeznaczony do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych na powierzchniach twardych, szczególnie w takich miejscach jak kostka brukowa, chodnik, czy kamienne podłoże przy roślinach.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Czy taki preparat nie odbarwi kostki betonowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
środek chwastobójczy Effect 24H, może być stosowany na powierzchniach twardych, takich jak kostka brukowa, podjazdy czy chodniki - nie odbarwi koloru kamienia.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o kostkę brukową to warto ją zabezpieczyć moim zadaniem najlepiej preparatem Dynasil zabezpiecza i przed wyciekami z samochodu i przed czynnikami atmosferycznymi i biologicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 13:24, Gość Patrulec napisał:

ja miałem przyjemność pracować z semmelrock jeżeli chodzi o kostki brukowe, naprawdę polecam https://www.semmelrock.pl

Mam kostkę betonową semmelrock barwioną w masie, ale przekonuję się, że najlepszym rozwiązaniem jest kostka z naturalnego granitu. Beton łatwo się brudzi i plyny z samochodu bardzo łatwo wnikają wgłąb i praktycznie jest to nie do umycia.

W przyszłym roku wymieniam na naturalna kostkę granitową. Znalazłam producenta z okolic Strzegomia, firmę Pakal, która ma kostki kolorowe i zdecydowałam się na rudo-czerwony granit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas kostka betonowa z firmy Kost-Bet ładna i nowoczesna. U znajomego widziałem jego kostkę bo 5 latach wyglądała bardzo ładnie i dał mi namiar na Kostbet. Myślałem, że wyjdzie drożej ale okazało się, że cenowo na prawdę okej i fajni sprzedawcy, bo doradzą itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×