Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adellka77

ozonowanie

Polecane posty

Gość gość
U mnie ekipa z airozone ozonowała dom, przez ulewy zalało nam piwnicę, stęchlizna i wszystko. Ale ozonowanie dało radę, w domu teraz jest świeżo, także ciekawa sprawa to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felinna1
o tak! ekipa z airozona najlepsza wedlug mnie! Wszystko bezproblemowo, skutecznie i objasnili jak działa ozon, bo nie rozumialam dokładnie! :) Polecam szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, u mnie też byli. I wiem teraz po co otwierać okna po wszystkim i skąd ten przyjemny zapach powietrza po burzy takiego :) zapachy usuwa, świeżo, fajnie. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie naprawdę zabija wszystkie bakterie i roztocza, dlatego warto z niego korzystać. Polecam firmę https://www.wofil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesprę! Bo Airozone dla mnie najlepsze firma przeprowadzająca ozonowanie. Zapach w moim mieszkaniu po zalaniu był koszmarny... ale ozonować postanowiłam regularnie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie jest najlepsze jeli chcecie pozbyć się bakterii, brzydkiego zapachu po zalaniu na przykład. Ja ozonowałam mieszkanie i od tego momentu nie chorujemy wcale. :) Uważam, że oczyszczenie pomieszczenia się do tego przyczyniło. Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira0112
Ja miałam przyjemność korzystać z firmy Usun-Odor na terenie Warszawy, bardzo solidna firma pomogła mi przy problemie z odorem spalenizny od kominka w domu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalWww
Dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych miałem przyjemność mieć ozonowanie w swoim mieszkaniu ze względu na papierosy które jaram tam od kilku lat, tak jak Mira0112 korzystałem z usług firmy usun-odor https://www.usun-odor.pl/ i jestem bardzo zadowolony, dzisiaj jest 3 dzień po ozonowania a zapach nie wrócił, przynajmniej póki nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryginalnybrand
Ja ozonowałem łazienkę ze względu na smród z rur.. Jestem z bielan Warszawskich i zamawiałem firmę usun-odór, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszowa
Na pozbycie się zapachu to chyba najlepsza metoda. Zresztą sami mieliśmy ten problem, więc coś o t ym wiem. Jeśli chcesz to mogę Ci polecić kogoś sprawdzonego. Firma Aquarius - na sprzątaniu to znają się jak mało kto. www.facetoddywanow.pl Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za polecenie firmy Airozone, musieliśmy wytępić zapach z piwnicy...bo tragedia:( Teraz wreszcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie to istotna sprawa. Warto zaopatrzyć się w przyzwoity generator ozonu w sklepie www.bitom.com.pl/sklep/. To gwarancja skutecznej dezynfekcji. Oferują generatory wysokiej jakości w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

O dzięki za poleceniem Airozone, zdecydowałam się na ozonowanie, bo paliłam przez wiele lat w mieszkaniu, teraz rzuciłam, ale zapach się wgryzł niestety:( Super ekipa, wszystko mi Panowie wytłumaczyli krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

o dzieki za polecenie airozone, czytalam dobre opinie. Niestety bakterie się osadzają i zostają, stąd kłopoty potem ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Ja korzystałam z Airozone ze względu na przykry zapach w mieszkaniu - mąż przez wiele lat palił papierosy i cały ten smród wisiał w powietrzu, mimo, że palenie już rzucił. Ozonowanie przyniosło pozytywny efekt, w końcu mieszkanie pachnie świeżością 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swedwefr

O tak, znam problem ze smrodem papierosów. Nie da się tego wywabić 😕 ozonowanie na szczęście pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.01.2019 o 15:49, Gość Kinia napisał:

Ja korzystałam z Airozone ze względu na przykry zapach w mieszkaniu - mąż przez wiele lat palił papierosy i cały ten smród wisiał w powietrzu, mimo, że palenie już rzucił. Ozonowanie przyniosło pozytywny efekt, w końcu mieszkanie pachnie świeżością 🙂

Czy takie ozonowanie można zrobić w też w biurze? Albo na innych większych powierzchniach? Takie brzydkie zapachy to problem nie tylko mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Dziękuję za polecenie Airozone:) Bardzo dobra firma, zrobiłam wreszcie ozonowanie w mieszkaniu, bo paliliśmy z mężem, ale na szczęście już rzucililysmy, ale zapach się wciąż utrzymywał, jedynym sposobem było ozonowanie:) Pomogło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaa1

Ozonowanie w przypadku brzydkiego zapachu jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Poza tym zabija również zarodniki pleśni, od której jak mniemam zapach powstaje. W ten sposób nie tylko można pozbyć się skutku, ale również przyczyny. Takie usługi między innymi wykonuje ta firma ozonujemy.pl  . Na stronie jest komplet informacji na temat ozonowania oraz macie tam cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Takie generatory bez problemu można kupić w firmie Bitom i moim zdaniem mają bardzo atrakcyjne ceny.  My mamy od nich generator  ozonu ozonator X-PRO AIR 30 P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka

Jeśli w okolicach Warszawy, to tylko firma GreenStyle. W naszym mieszkaniu po przednich lokatorach został okropny zapach stęchlizny, zwierząt, wilgoci - przeprowadzony przez nich zabieg ozonowania przyniósł rewelacyjne skutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian

Ja osobiście kupowałem taki ozonator właśnie  od tej firmy Bitom i powiem wam, że chyba mają bo chyba mają najlepsze te ozonatory pod względem ceny.   Jestem zdania, że powinniśmy mieć taki ozonator jeżeli prowadzimy przedszkola i tego rodzaju placówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

A jakie są ceny w tej firmie Bitom? czy na stronie znajdę ceny ? bo właśnie szukam takiego ozonatora i chcę kupić go już teraz.  Dzięki za informację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generalnie ozonowanie staje się coraz popularniejsze. Nie tylko mieszkań, ale też ozonowanie samochodów. Tutaj https://www.klimatyzacja.pl/auto-klima/artykuly/czyszczenie-klimatyzacji/ozonowanie-wnetrza-pojazdu-efekty-procesu  macie sporo ciekawych informacji o ozonowaniu. Myślę, że to dobry kierunek. Ozonowanie dezynfekuje, usuwa bakterie i wirusy, pomaga wyeliminować brzydkie zapachy - także działa kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam ozoner, za swoj zapłaciłam 1000 zł, gdy ktoś w domu choruje na astmę, don po oconowaniu należy wywietrzyć i nie przesadzac z czasem ozonowania, u mnie max 10min ma duża moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×