Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens iść do lekarza pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Byłam w środe u gin. Zobaczyła pęcherzyk owulacyjny o wielkości 16mm. niestety nie czułam zadnego bólu w terminie owulacji (zawsze czuję) i martwię się, że pęcherzyk nie pękł, a staramy sie o o dziecko (jestem 4 miesiace po ciąży obumarłej). teraz już chyba nie ma co czekać na ból owulacyjny, bo jakby miał być, to chyba by już był. W końcu mija 6 dzień od wizyty... Chciałabym iśc do gin na kontrolne usg, czy pęcherzyk pękł, ale nie przyjmie mnie w tym tygodniu. Czy jest sens iść w przyszłym? Ile dni po owulacji mozna stwierdzić, ze ta sie faktycznie odbyła? Żeby było wiadomo,ze pęcherzyk pękł, a nie np. się wchłonął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę Ci wziąć na luz idzie możesz, bo inaczej popadniesz w coraz większy dół. Życzę szybkiego zajścia w ciążę, ale nie nakręcaj się, bo wiadadomo lepiej się miło zaskoczyć niż odwrotnie. Jak ja się starałam o dziecku, nie zachodziłąm w ciąże, robiłam testy itp. Dałam sobie na luz. Zorganizowałam remont domu, bo skoro nici z ciąży były z miesiąca na miesiąc, więc musiałam jakoś zatopić smutki i akurat w tym miesiącu zaszłam w ciąże!!! w miesiący którym nic nie planowałam, nie liczyłam, po prostu żyłam remontem. Tobie też tego życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób jutro progesteron i będziesz wiedziała, czy była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o tym i staram się nie panikować. Ale po tej stracie jeszcze bardziej pragnę dziecka i boję się, ze już mi się nie uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie z krwi progesteron? I jak zinterpretowac wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, normalnie z krwi progesteron, nie pamiętam dokładnie jakie są normy, ale będziesz miała na wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w środę wieczorem byl pecherzyk 16mm, to już dawno powinna być owulacja prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co pomocy? przeciez nikt tu nie ma wirtualnego usg, pęcherzyk rośnie około 2 mm na dobę, pęka przy około 25-28 mm, więc sobie policz kiedy powinna byc owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×