Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sodowy3

Witam szukam kobiety do wspolnych fantazji

Polecane posty

Gość sodowy3

Mam 18 lat, jestem dobrze zbudowany, prawiczek, Podniecają mnie starsze ode mnie kobiety. Chętnie wcielałbym w życie rózne zwariowane fantazje erotyczne, Max 35 lat panie, chętnie oddam komuś moje dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohome
ciekaw jestem reakcji kafeterianek :D jest kilka zaniedbanych przez partnerow to a nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodowy3
sodowy331@o2.pl z tym dziewictwem to trochę żartowałem ;) tak naprawdę to tatuś już mnie wcześniej rozdziewiczył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisława na rencie
Witam, mam na imię Zdzisława, mam 52 lata, ukończyłam technikum w 1981 roku, przez 8 lat pracowałam w zakładzie przetwórstwa mięsnego, ale zakład upadł w 1989 roku. Od tego czasu jestem na rencie, mieszkam w bloku w Wałczu. Jestem zadbaną kobietą, mam lekką nadwagę, rozstępy i biorę leki na nadciśnienie. Mam też problem z lewym biodrem, ale dobrze się prezentuję, lubię nosić garsonki w kwiaty. Ukończyłam zaawansowany kurs obsługi komputera. Jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahhaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlodySL
hej witajcie jeśli znajdzie się pani ze śląska to zapraszam : tymbark777@poczta.fm mam 18 lat jestem zadbany i wysportowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×