Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaTerrorystek

co myślicie??

Polecane posty

Gość mamaTerrorystek

Czy garnki Philipiaka są warte swojej ceny?? Ma ktoś, używa?? Co o nich możecie powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safina
Garnki Philipiaka to bardzo dobry jakościowo zestaw naczyń. Mam je w swojej kuchni od dwóch lat. Dostałam je na prezent ślubny od rodziców i teraz nie wyobrażam sobie bez nich gotowania. Garnki te są wysokiej jakości, a gotowanie w nich to świetna sprawa. Mam opcję gotowania bez użycia soli, a także gotowania w systemie wieżowym. Uważam, że to bardzo dobra inwestycja na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Zdecydowanie potwierdzam słowa Safiny, ponadto dodam, że są wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej w technologii TEKNOTHERM, w której termodyfuzyjne dno pozwala na równomierne i ekonomiczne nagrzewanie naczynia na każdym źródle energii cieplnej. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaTerrorystek
wszystko ładnie pięknie, tylko to sporo kasy, gdyby tak dało radę na raty to jeszcze można by pomyśleć na ten temat, ale jednorazowo niestety nie dam rady wyłożyć całej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Na pewno ucieszy Panią informacja, że garnki Philipiak można nabyć również w systemie ratalnym, jeśli nie chce lub nie może Pani jednorazowo przeznaczyć na ten cel pełnej kwoty. Pozostaję do dyspozycji w wypadku pytań bądź wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca556
A taki zestaw garnków Philipiaka to gdzie można obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pokazie albo w sklepie. Nie wiem skąd jesteś, ale zajrzyj sobie na ich stronę, tam są adresy sklepów. A na pokaz Philipiak to sama możesz się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca556
A co trzeba zrobić aby zapisać na taki pokaz Philipiaka? Pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba należy wejść na stronę Philipiaka, tam na pewno znajdziesz informacje o pokazach w swoim mieście. Też myślę nad zapisaniem się. Dużo się moiw o o tych produktach, więc może sama się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
To może ja podpowiem. :) Aby zapewnić sobie uczestnictwo w prezentacji, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikirikikikiriki
Ale nie muszę nic kupować na tym pokazie garnków philipiaka?? Nie widziałam ich nigdy na żywo, nie wiem czy mi się spodobają, a na fotkach wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pokazie garnków Philipiaka nie musisz nic kupować - pokaz jest zupełnie darmowy. A jak ci się uda to jeszcze mały upominek dostaniesz (ja dostałam parasolkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa taki pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki pokaz garnków Philipiaka musisz poświęcić ok. 2 h czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie upewnić Państwa w kwestii pokazów. Są one całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązują. Zachęcam do zadawania pytań - na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale syfiasta nachalna reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×