Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowagonia

Świetny nowy sklep

Polecane posty

Gość Nowagonia

Znalazłam nowy sklepik na Wildzie . Właściwie jechałam do Lidla i zobaczyłam bardzo ładną i zachęcającą reklamę i pewnego razu postanowiła tam zajrzeć . Niesamowite ....Bardzo ładne rzeczy . Wszystko na wieszaczkach i posegregowane działy . Bardzo dużo butów jak nowe i są tez nowe . Pani która obsługuje jest wyjątkowo miła i można porozmawiać i poprosić o pomoc , jeżeli potrzeba . Poprosiłam o adres internetowy tego sklepu .Okazało się , że był wcześniej blisko ale nie był mi po drodze . Cieszę się ze tam trafiłam. Na pewno będę stałą klientką . https://www.facebook.com/Mediolan?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę dobrze zaopatrzony sklep . Chodzę tam i nie szukam innych .Pamiątkowa 15 , przed pętlą tramwajową . Co miesiąc wyprzedaże i wszystko po 2 zł w ostatni piątek i sobotę miesiąca i same fajne ciuszki, bez ściemy i podmieniania na gorszy towar . Odzież używana ,,a dużo nowych z metkami i firmówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam to co napisała Nowagonia . Zaopatruję tam całą rodzinę i zawsze miła obsługa . W dzień dostawy nie ma handlarzy którzy w większości takich sklepów wykupują co lepsze ciuchy , Tam jest kameralnie i miło każdego dnia . zajrzyjcie , warto . W każdy poniedziałek dużo nowości . Poznań ul . Pamiątkowa blisko Piotra i Pawła . Widać z daleka . Fajna reklama i front pomalowany na ciemny róż .Kolorowo i ciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale kojarzę ten sklep. Byłam tam raz. Jest to moje wielkie rozczarowanie... Na wieszakach wiszą drogie, stare, socjalistyczne szmaty. :o Swoją drogą na Wildzie nie ma fajnych ciuchlandów. Albo szmaty, albo kiepski wybór, albo drożej niżnowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Jerzyk_
Jeśli szukacie dobrego sklepu z akcesoriami i wyposażeniem dla domu to zajrzyjcie na www.homus.pl. Szybka realizacja i niezłe ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów www.goldenlook.pl Zrobiłam tam zakupy z kodem rabatowy który można nabyć na stronie kodyrabatowe.pl i zapłaciłam za zakupy jeszcze mniej:) polecam. Świetny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×