Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczepienie przeciwko HPV

Polecane posty

Gość gość
TO DAJE MOCNO DO MYŚLENIA! Japonia - Ministerstwo Zdrowia wycofuje rekomendację dla szczepionki przeciw HPV Ministerstwo zdrowia zdecydowało 14 czerwca 2013 r. o wycofaniu zalecenia dotyczącego szczepienia przeciw HPV (Gardasil i Cervarix), które, jak się oczekuje, ma w przyszłości chronić przed rakiem szyjki macicy, na skutek wielu możliwych działań niepożądanych, w tym długotrwałego bólu i drętwienia. Rzadko zdarza się, że ministerstwo wycofuje rekomendację dla szczepionki, która jest finansowana regularnie przez samorządy i jest prawnie wprowadzona do obrotu. Dziewczynki nadal mogą otrzymywać szczepienia za darmo, chociaż placówki medyczne są zobligowane do informowania, że ministerstwo ich nie poleca. Dotychczas szczepienia otrzymało ok. 3.280.000 osób. Zostały zgłoszone 1968 przypadki możliwych działań niepożądanych, w tym bólu. "Cieszymy się z decyzji nie zalecania szczepienia, nawet jeśli jest to mały krok", powiedziała Mika Matsufuji, przedstawicielka grupy rodziców, którzy twierdzą, że ich dzieci ucierpiały przez skutki uboczne szczepień. "Rodzice mogą zdecydować, czy ich dziec***owinny otrzymać szczepienie, czy nie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sobie prać mózgów.Szczepionki to nie jest takie błogosławieństwo ,jak nam wmawiają.Nie są testowane prawidłowo,skutki uboczne są zatajane,tak samo doniesienia o odzkodowaniach dla osób poszkodowanych.W tym wszystkim pieniądze są najważniejsze:(,nie nasze zdrowie. Poczytajcie sobie ,dodać 3w .szczepieniahpv.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o innych szczepionkach: 3w + faktyoszczepieniach.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie inne arttykuły na tej str.,np o skutkach ubocznych Silgardu-szczepionki przeciwko HPV. A to opinia Ministerstwa Zdrowia: „Jednocześnie uprzejmie informuję, że Rada Konsultacyjna Agencji Oceny Technologii Medycznych, zarekomendowała niefinansowanie ze środków publicznych szczepień przeciwko brodawczakowi ludzkiemu szczepionkami Silgard i Cervarix… Powyższe wynika z faktu, że szczepionki przeciwko HPV są skuteczne w zapobieganiu infekcji HPV o odpowiednim do szczepionki serotypie, ale brak jest obecnie wiarygodnych danych na temat ich wpływu na zachorowalność i śmiertelność z powodu raka szyjki macicy.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczepiona Dziewczyna
Do wszystkich matek i dziewcząt, które to czytają, nie szczepcie się na HPV! Pozwólcie, że przedstawię wam moją historię, przez którą chcę zaapelować byście nie popełniały tego błędu co moja matka, zmuszając mnie do przyjęcia tej szczepionki. Miałam wtedy 14 lat, miesiączkowałam już regularnie od dwóch lat. Kiedy przyjęłam pierwszą szczepionkę byłam parę dni po okresie, po prostu nie miał prawa by znów się pojawić, mimo to dzień po przyjęciu szczepienia dostałam strasznie bolesnej miesiączki (nigdy wcześniej nie miałam podobnych bóli). Krew lała się ze mnie strumieniem, prawie cały okres, który trwał prawie tydzień, przesiedziałam na ubikacji! :/ Po dwóch następnych dawkach historia się powtórzyła... Jednak to nie koniec, bo miesiączka zanikła u mnie kompletnie na prawie pół roku po ostatnim szczepieniu. W tym czasie dały mi się we znaki inne ciekawe objawy, między innymi stan mojej skóry się pogorszył, pojawiły się liczne rozstępy, włoski porastające ciało zaczęły ciemnieć (jestem blondynką i miałam raczej jasne i niewidoczne włoski),często mam gorączkę bez przyczyny, strasznie pocą mi się dłonie, często mam problemy z zaśnięciem, lub odwrotnie -padam jak zabita,codziennie mam bóle w jamie brzusznej, bardzo bolesne i nad wyraz częste miesiączki, codziennie boli mnie głowa... Najgorsze jest to, że moje koleżanki mają to samo odkąd przyjęły szczepionkę przeciwko HPV. Miałam już badania na mocz i krew, wyniki były bardzo dobre. Moja mama Zaczęła juz sądzić, że zmyślam te obiawy, ale ja naprawdę cierpię a wszyscy w okół (nawet lekarze) to bagatelizują. Łączmy się w bólu zaszczepione dziewczyny, bo teraz to już po ptakach... Gdybym wiedziała co mnie czeka prędzej bym uciekła niż dała sobie wstrzyknąć to świństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaluje ze sie nie zaszczepilam w pore. Poszlam se na cytologie I sie okazuje can 1. Poszlam na badanie i okazuje sie ze hpv 16. Tak wiec Dziekuj***ardzo a nawet nie wiem od ktorego mojego chlopaka sie zarazilam bo to jest nie do wykrycia. Ten wirus juz na zawsze zostanie ale zaszczepilam sie na pozostale na wszelki wypadek bo okazuje sie ze to bardzo czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w Irlandii i moja corka dostla pierwsza dawke szczepionki. Nie zdecydowalam sie na podanie drugiej dawki szczepionki.. Nie jestem lekarzem, ale po pierwszej dawce po jakims czasie u mojej corki wystapily problemy z kolataniem serca czego nigdy wczesniej nie zauwazylismy. Kolatania serca pojawialy sie czesto. Po zbadaniu przez kardiologa okazalo sie za corka ma niewielka arytmie jednak jest tak mloda ze nikt nie bedzie podawal jej lekow. Moze jakos sie to unormuje.Gdy zapytalam czy moze byc to spowodowane podaniem szczeponki lekarz oczywiscie odpowiedzial ze nie. Jednak kazda matka widzi swoje dziecko kazdego dnia i bardzo szybo zauwaza zmiany jakie zachodza . Przed podaniem szczepionki moja corka nigdy nie mila zadnych klopotow z sercem byla zdrowa wysportowana osoba po podaniu to sie zmienilo.Mam tylko nadzieje ze nie zrobilam jej krzywdy moja decyzja. Dlatego kiedy miala dostac druga dawke szczepionki zdecydowanie odmowilam podania. Uwazam za jest bardzo malo informacji na temat skutkow ubocznych po tej szczepionce natomiast bardzo duzy nacisk na szczepienie ale kazdy musi dokonac wyboru sam.. Gdybym miala podjac decyzje drugi raz nie zdecydowalabym sie ale bylo to 5 lat temu i wtedy jeszcze bylo bardzo malo informacji- a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HPV to nie problem to skutek lewactwa i ich promocji rozwiazlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w Irlandii i dzisiaj moja córka w szkole dostała ulotkę o HPV i szczepieniu. Zastanawiam się czy szczepić czy nie, muszę przyznać że trudny wybór przedemna , muszę dużo poczytać, pomyśleć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczep niech córka zachoruje jak ma głupią matkę co porady szyka w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tumanie czytaj ze zrozumieniem, nie szukam porad od takich jak Ty. Sama jesteś głupią matką bo chyba pierwsza polecialas się zaszczepić nie czytając nic na temat, ja bym chciała wiedzieć jak najwięcej opinii za i przeciw zanim wyślę swoje dziecko na szczepienie . Zresztą Moje dzieci miały wszystkie obowiązkowe szczepionki ale zalecanych żadnych lub jakichś 10 w jednej czy jak to się te g***a nazywają , zresztą po szczepionkach też dzieci chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ostatnio poradził mi zaszczepienie sie , czyli mam przyjac 4 szczepionki bodajze Gardasil.Sama nie wiem co robic, mam hpv, ale czytam o skutkach ubocznych tej szczepionki i jestem przerazona.Nie mam jeszcze dzieci, a ona podobno powoduje nawet bezplodnosc, klopoty z sercem itp Czy ktos moze przyjmowal ta szczepionke i jest w stanie opisac czy takie powiklania wystapily naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczep się kogo to obchodzi czy zacnorujesz na raka , szczerze radzę nie szczep się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojczym załamanej

Niestety ostatnie wpisy sa z 2018 roku . mam nadzieje ze ktos kto teraz sie zainteresowal szczepieniem przeciw HPV to odczyta. Moja pasierbica osiem lat temu zostala zaszczepiona.... Od tego czasu jej zycie to koszmar. Przeczytajcie Państwo najnowsze opracowanie DOBROSTAN p.t. Biała księga szczepień HPV. Nie chce mi sie duzo pisać ale koncerny farmaceutyczne są nastawione na leczenie a nie wyleczenie. Zyski są miliardowe i stac ich na prawników i pseudoanalityków którzy jeśli tylko chcecie mogą udowodnić że połknięcie kilograma cjanku potasu wyleczy połykającego z zatwardzenia pominą jedynie fakt że tylko raz....w USA sąd wydał wyrok w którym jednoznacznie stwierdzono że szczepionka na HPV wywołuje problemy zdrowotne mogące doprowadzić do śmierci. Zmowa farmaceutów, lekarzy i firm medycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojczym załamanej

A jeszcze jedno. Nie ma jednoznacznego związku pomiędzy szczepieniem na HPV a zmniejszeniem liczby zachorowań, wręcz przeciwnie podejrzewa się że szczepionki na HPV mogą powodować mutacje i atak zmutowanego wirusa. Poza tym są lekarze którzy twierdzą że brodawczak jest skutkiem a nie przyczyną raka szyjki macicy. Od 8 lat szukam, pisze, czytam , nie śpie po nocach. Rodzina sie smieje ze moge juz doktorat napisac. Jestem sceptyczny wobec wypowiedzi "to jest zle bo...." ktore nie sa poparte chocby sladowymi faktami ale skoro udowodniono ze nie zachowano jednej z podstawowych zasad proceduralnych podczas robienia testow klinicznych.... To cos jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
Dnia 5.02.2014 o 17:35, Gość gość napisał:

Ta kobieta może spokojnie spać jak naprawdę miał a jednego partnera,i on też tylko ją jedną.Cała filozofia problemu,zdrady prowadzą do problemów chorobowych,ale cóż Ta chwilka jest ......czy z tym czy z tamtą,nie jest ważne,byle piep....ć a co tam za rok czy za 10lat

 

Dnia 5.02.2014 o 17:25, Gość gość napisał:

no tak ,jeżeli partnerzy mają przygody i twoja cłórcia też bzyka sie to tu to tam to mamy dzisiaj takie choroby jakie mamy.Facet nie zna dziewczyny,dziewczyna faceta i załatwiaja sprawy po toaletach dyskotekowych,brak uczuc tylko głupawa zabawa,kończy sie tragicznie.No trudno tu moralizować ,bo poziom tej kafe jest mierny,co zatem idzie ludzi tu piszących,szkoda ze któryś czy któraś nie napisze tutaj po latach,że życie nie polega na pieprzeniu sie z kim popadnie.Konsekwencje beda wczesniej czy pózniej waszej rozwiazłosci,i to moze dla was w najmniej oczekiwanym momencie.Przykro jest wtedy umierac jak masz wszystko poukładane,juz się ustatkowałeś\aś,masz dzieci i musisz odejść,i co???Masz obraz swojego ryzykownego postępowania gdy miałaś\eś naście lat i nie tylko.?????A tu serwują małym dziewczynkom szczepienia,no no co za nowoczesność,tylko jeszcze nie znamy skutków te szczepionki w przyszłosci.

HAHA....a co jeśli właśnie ten jeden, jedyny na całe życie, zarazi wirusem HPV? Widzę, że tu sami świątobliwi moralizatorzy, którzy nigdy nie zmienili partnera/chłopaka/dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia gardasil 9 po szcze

Polecam ją wiem na sobie ze chroni mąż ma tego virusa onkogennego wzięłam 3 dawki pierw skracalam szyjke bo miałam go też pół roku celibatu pierwsza dawka za 3 Msc kolejna i od 1 dawki 6msc po kolejna były łącznie 3 dawki myślałam że to pic na wodę ale robiłam teraz testy pół roku po ostatniej dawce wspolzyjac z mężem który go ma ja go nie złapałam ulga kamień z serca żadnych efektów ubocznych nie było nawet temperatura nie skoczyła polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×