Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia4

Piję ocet jabłkowy, co myślicie?

Polecane posty

Gość gość
Kup sobie liść senesu za 5 zł, efekt taki sam a chyba ziółka zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liść senesu - to dopiero gów.., pomaga na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijmy na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piję i nie mam problemów z pracą jelit. Czasami przestaję i po pewnym czasie same się upominaja Bywa ,że zamieniam ocet na proszek zasadowy, ale to tylko czasami, bo do apteki mi nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pomysł z tym octem jabłkowym jest trochę nietypowy i zaskakujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tak gruba i mam tyle boczków, że nawet ten ocet jabłkowy mi nie pomoże a jestem zbyt leniwa na ćwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka13
spoko dziewczynki nie warto sie przejmować, schowajmy wszystkie nerwy do kieszeni i odżywiajmy się zdrowo :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacia4
Chwilke temu w onecie przeczytałam o occie Ojca Mateusza drogi jest ale sie na niego skusze bede miała porównanie który lepszy. Piję ocet teraz z Rossmana wczoraj kupiłam ocet reklamowany przez Pana Adrniana Lutoszka OTCIM który schódł 120 kg. Mam 30 kg nadwagi wiec czas juz działać. Piszcie jakie efekty widzicie. A moze ktos ma ksiazke w pdf TEJEMNICA ADRIANA to poprosze. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ojciec Mateusz znalazł sposób na biznes. Taki ocet samemu można zrobić za cenę jabłek i trochę cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pije ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, na stronie oficjalnej octu jabłkowego ojca Mateusza nie jest podany termin ważności tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet z rosmana to świństwo. Jak wy możecie go brać do ust? Nigdy więcej chemicznego octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym octem jabłkowym można wspaniale zakwasić żołądek i pozbyć wielu trawiennych problemów. Tak jak poleca Zięba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam ocet jabłkowy rozcieńczony w wodzie na czczo. Na pół szklanki przegotowanej wody dodawałam dwie łyżki octu, z czasem zmniejszyłam ilość octu do jednej łyżki. Pomógł mi przy odchudzaniu. Zmieniłam dietę i zapisałam się na basen (3 razy w tygodniu), do tego piłam ocet jabłkowy. Chudłam około 1 kg na miesiąc. Teraz odstawiłam ocet, ponieważ uzyskałam już upragnioną wagę. W tej chwili skupiam się na zwiększeniu aktywności fizycznej, żeby poprawić "kształt sylwetki" Ocet powinien być naturalny. Można go zrobić samemu lub poszukać octu dobrej jakości. Ja swój kupuje tutaj: http://www.ziolavita.pl/ocet-jablkowy-ekologiczny-5-250ml-biofood-p2321.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa2
Ocet jabłkowy pasteryzowany jest bezwartościowy, bo utracił swoje składniki odżywcze. Ocet musi być żywy, wtedy jest też smaczny i skutecznie działa. Ja zakwaszam żołądek octem jabłkowym ojca mateusza, dzięki czemu pozbyłam się trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, jak to "zakwaszasz"?? Myślałam, że ocet właśnie odkwasza organizm... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zakwasza żołądek dla polepszenie kwasów trawiennych i odkwasza organizm jednocześnie. To są dwie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł na zakwaszenie żołądka, ale trzeba regularnie pic przed posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij, pij ale naturalny, bo po inne nie warto sięgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkwaszanie organizmu i zakwaszanie żołądka to dwie różne rzeczy, ale bardzo potrzebne. Żywy ocet jabłkowy świetnie wspomaga tworzenie się wysokiej jakości soków trawiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to chodzi o stworzenie odpowiednich soków trawiennych w organizmie, aby pokarm był dobrze przetrawiony. To jest cel zakwaszania żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kwasne tez odkwasza organizm, a słodycze go zakwaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry ocet stworzy odpowiednią kwasowość w żołądku, co wyeliminuje problem nadkwasoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyeliminowałam nadkwasotę octem jabłkowym. a miałam problemy przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełami pić miesiąc o temu i moje problemy z nadkwasotą są o wiele mniejsze. Myślę, że niedługo się skończą w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby mi pomógł, bo już nie mam sił do tych problemów z trawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie problemy z trawieniem związane są ze słabym zakwaszeniem żołądka. Jak w żołądku jedzenie nie zostanie odpowiednio przetrawione, to później już tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicelady
Co do octu jabłkowego, to piłam i nie polecam, bo na dłuższą metę szkodzi i to bardzo. Jeżeli chodzi o zrzucenie nadwagi, to też nie szalałabym z restrykcjami bo szybko się poddasz. Małe zmiany w diecie i trochę regularnej aktywności, mogą być na początek spacery szybkim tempem, potem stopniowo wprowadzany większy wysiłek. Ja bardzo długo nie wiedziałam jak sobie poradzić z sadełkiem i chyba już wszystko przerobiłam. Nawet głodówki, tabletki i złote środki jak np. właśnie ocet. Teraz stawiam na zdrowe normalne podejście, o czym też piszę na swoim blogu: www.nicelady.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×