Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatorix

Wybór dużej lodówki jaka marka

Polecane posty

Gość Agatorix

Witam, w tym roku bedziemy przenosić się do nowego domu, a co za tym idzie, trzeba kupić nowe sprzęty (teraz w mieszkaniu mam agd zabudowane, więc zostaje). Najbardziej męczy mnie wybór lodówki. Chodziłam juz po sklepach, oglądałam w internecie, jednak nie moge się zdecydować na konkretny sprzęt. Będziemy potrzebować dużej lodówki. Najbardziej ze wszystkich podoba mi się Sharp czterodrzwiowy. Ale poraża mnie cena - najtańszy taki model kosztuje ponad 6 tysięcy (najdroższy 8,5 tys.) Beko ma podobny produkt, sporo tańszy, ale to właśnie Beko i jakoś nie jestem przekonana do tej marki. Oglądaliśmy też Samsunga - na górze lodówka (dzielone drzwi), na dole szuflady z zamrażarką- cena ok. 4,5 tys. klasa energ. A+. W podobnej cenie jest wiele "standardowych" lodówek side by side, czyli lodówka po jednej stronie (od góry do dołu), a zamrażarka po drugiej. Są też w kl. energ. A++. Najlepiej jakby zamrażalnik był na dole, a lodówka na górze. Macie doświadczenia z lodówkami side by side? czy przeszkadza Wam, że po wiele rzeczy ciągle trzeba się schylać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaztazja
Ja posiadam lodówkę typu side-by-side, konkretnie: http://najlepsze-lodowki.pl/samsung/zalety-lodowki-typu-side-side-najpopularniejsze-modele-w-listopadzie/ Samsunga uwzględnionego w tym rankingu. Tutaj co prawda piszę, że kosztuje 3800, ale nam udało się trafić na jakąś promocję i wyszło trochę taniej. Z lodówki jestem bardzo zadowolona, stoi u nas pół roku i myślę, że jest to okres po którym można stwierdzić, co i jak. Zamrażalnik na dole, część chłodząca na górze, wygoda korzystania 10/10. Czasami tylko jak Junior się do niej dobierze to trudno domyć, ale na co dzień się nie brudzi jakoś przesadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Maruszewska
Moja znajoma posiada lodówkę z Amiki ,jak do tej pory nigdy na nią nie narzekała .Myślę że sprzęt tek marki jest dobry ,ostatnio nawet przeglądałam strony związane z tematem i tutaj http://www.electro.pl/Lodowka_AMICA_BK313_3FA-659554.html widziałam ciekawą ofertę .Zerknij sobie ,ona własnie posiada na dole zamrażalnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×