Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto ma noworodka i nienawidzi meza chce sie rozwiesc

Polecane posty

Gość gość

Ja. Dluga historia.. nienawidze go. Zlosliwy cham. Przed slubem zupelnie inny. Dziecko nie bylo przyczyna slubu. Po slubie zaszlam w ciaze. Mecyc sie z chamem dac mu szanse skoro on chce byc ze mna? Ktora z was chcialaby odejsc od meza z malym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczeo cham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bije, krzyczy, wyzywa? czy tylko ma swoje zdanie i nie chce mu się w nocy wstawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzyczy i wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile byliście razem przed ślubem i ile jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej postaram się ma historię przekazać w skrócie. 6 lat byliśmy razem dwa lata staraliśmy się o dziecko w końcu w lutym 2010 urodził się kacperek wcześniej mieliśmy już datę ślubu kościelnego. Odbywa się w sierpniu 2010 a już we wrześniu odchodzę od niego z maluszkiem a w styczniu rozwód. Już 4 lata nie jesteśmy razem i od 3 lat nie odwiedza małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej niż pół roku przed ślubem. Wielka miłość:) a po ślubie dwa i pół. Kto by pomyślał że radca prawny jest chamem. W pracy ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 9 miesiecy temu nie był chamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie jest tak przykry jak nigdy wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecka nie zaluje, to osobny temat a przynajmniej robie wszystko aby tak bylo. Mezczyznie odchodza, umieraja lub sa do doopy wiec dziecko moze byc osoibnym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dnia na dzień stał się chamem? przecież to nie realne, chyba że zachorował psychicznie. Symptomy musiały być wcześniej, tylko ludzie nie wiedza co jest ważne i na co zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tez kiedyś wrzeszczał i wyzywał,zaczełam krzyczec głosniej i uzywac gorszych epitetów i przestał teraz jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierealne miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wielka miłośc do pieniędzy
Liczyłaś na kasę, nie patrzyłaś jaki jest :O To teraz masz, a niech zacznie cie lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie stalo ze teraz jest super? Symptomy byly ale kto sie rozwodzi bo sa symptomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odejdz nie mecz sie niech Cie nie poniża.Mysli ze jest Bogiem w pracy i sporo zarabia to mu wszystko wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kasa? On zarabia niewiele wiecej ode mnie i ma mniej pewna prace od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że trzeba dać szansę ale jeżeli już nie idzie wytrzymać to trzeba odejść. Mi mówili że mam się nie wygłupiac bo skrzywdze dziecko a ja mam inne zdanie. Dziecko kiedyś odejdzie ułoży sobie życie a ja w tym bagnie zostanę. Zresztą gdy rodzice się nie dogaduja to i dziecko na tym cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wielka miłośc do pieniędzy
to w takim razie jaki to radca? jesteście razem 3 lata, macie niespełna miesięczne dziecko, a ty dopiero zauważyłaś, że to cham. nie bądź śmieszna, nie widziałaś tego przez 3 lata, dopiero w niecały miesiąc zauważyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazalam ale teraz po porodzie jest dzieiec razy gorzej. Najgorsze sa skrajnosci. Tego samego dnia jest kochany robi wspolne zdjecia szczesliwy tatus caluje mnie i tego samego dnia twierdzi ze tylko sie stara ze tego nie czuje ze malzenstwo nasze to pech, nazajutrz znowu jest"kochany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie te skrajnosci sa tego samego dnia, wczesniej bylo tak powiedzmy zle jeden dzien w mc, teraz ze dwa razy na tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×