Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katy30

przyjęcie weselne w Szczecinie

Polecane posty

Gość katy30

Czy ktoś może polecić dobre miejsce na przyjęcie weselne w Szczecinie na ok 26 osób?

Gość gość
To maleńkie wesele i duża sala Wam jest nieptrzebna. Może Wspomnienie, moja kuzynka tam robiła na ok 30 osób, ale obok w drugiej sali było drugie przyjęcie. Albo willa west ende, przyjemny kllimat mają. Jest też niepozorny lokal przy ul. Chopina Pod Aniołem, tam robiliśmy chrzciny w małej sali (maja też dużą,, gdzie mogą wydzielić część przepierzeniem, żeby ograniczyc przestrzeń) Tylko w małej sali bez tańców, same stoły i obiadek, bo nie ma już miejsca na tańce, zależy czy robicie potańcówkę. Jeśli coś mi się jeszcze przypomni, to napiszę :) Pozdrawiam ze Szczecina!

Gość gość
Ja też szukałam jakiegoś fajnego miejsca w Szczecinie i okazało się to niełatwym wzywaniem ale trafiłam na http://www.europejska33.eu/. I to był najlepszy z wyborów. Pełna professionalność Polecam gorąco!!!

Gość gosc ona
Długo zastanawialiśmy się z narzeczonym nad idealną salą weselną w Szczecinie bo mieliśmy duże oczekiwania i robiliśmy wesele na 140 osób to sporo. Ale się udało nam znaleźć fajne miejsce http://www.europejska33.eu/. Polecam fajne nie tuzinkowe miejsce a goście bardzo zadowoleni.

Gość gość
Byłam ostatnio na takim małym przyjęciu w Nowogardzie ok.Szczecina w www.willa-zbyszko.pl. Bardzo atrakcyjnie przygotowane, jedzenie bardzo mi smakowało. Ogólnie impreza udana. Polecam

Gość cereska
Polecam lokal na wesele, jakim jest Ambasador w Szczecinie. https://ambasador.szczecin.pl Miejsce te słynie z najwyższej jakości organizowanych przyjęć. Smaczne dania z karty Menu weselnego oraz wiele atrakcji i sympatyczna obsługa.

Gość Marcela

Ja proponowałabym zorganizować przyjęcie w Kurowie, niedaleko Szczecina. Sama na co dzień mieszkam właśnie w Szczecinie, ale organizacja przyjęcia w centrum bywa kosztowne. I dlatego wybraliśmy z narzeczonym Dworek Kurowski. Jedzenie było przepyszne, sala jest położona w urokliwym miejscu, przynależy do niej cudowny ogród. Ten dzień zapadnie na zawsze w naszej pamięci i duża w tym zasługa właśnie tego miejsca.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować