Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dajecie na wesele Parze Młodej

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa waszych opinii: co dajecie na wesele Parze Młodej- prezenty czy pieniądze w kopercie? Jeśli prezenty , to co najczęściej? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od woli Pary Młodej. Zazwyczaj daję pieniądze w kopercie: od 400 do 600 zł w zależności od czasu trwania imprezy czy też bliskości rodziny. Od czasu do czasu daję oryginalne prezenty- ale tylko w przypadku, gdy dobrze znam gust Pary Młodej : ) Fajne są ciekawe dodatki mieszkaniowe i dekoracje wnętrz. Kilka razy podarowywałam zestawy wina. Para Młoda zawsze była zadowolona. Fajne zestawy są w Domie Wina, jeśli mogę podpowiedzieć. Nigdy nie kupuję sprzętu RTV i AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze+do tego jakieś dobre czekoladki lub coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koperta to podstawa. Zależy też od pary młodej, bo czasem w zaproszeniu jasno określają co chcą dostać. Np. pieniądze i wino zamiast kwiatów. Bliska rodzina daje już droższe prezenty. Moi wspóllokatorzy dostali m.in. mikrofalówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj daję w prezencie pieniądze + kwiaty/ wino. Wymagającej Parze Młodej daję zestaw win. Potwierdzam, że Dom Wina ma całkiem fajne w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×