Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

własny biznes

Polecane posty

Gość gość

Kobiety! czy zakładacie własne biznesy? jakie macie pomysły i jak Wam się wiedzie? gdzie szukać porad na ten temat? polecicie ciekawe spotkania, szkolenia, a może warsztaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tec
Ja polecam Latające Kręgi, bardzo inspirujące spotkania. Są już w wielu miastach, więc powinnaś znaleźć je siebie. Tu możesz poczytać więcej: http://qukeria.pl/?p=2683

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz zaklada wlasnie sklep internetowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pomysł na biznes ale zawsze brakuje mi pieniędzy-zawsze! I zawsze mierze zamiary na siły zamiast odwrotnie Zastanawiam się kiedy się w końcu profesjonalnie do czegoś zabiorę zamiast tylko wpadać na wciąż nowe pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym 5lat temu wpadła na pomysł biznesu który narodził mi się 7miesięcy temu mogłabym wszystko sfinansować i rozkręcić optymalnie, ale ja chciałam nie wiadomo co -czyli nieprecyzowane plany i jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mąż zamierza reklamować ten internetowy sklep? Ma sprecyzowany plan działania w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam - od założenia minął rok - efekt jest taki że sama pracują ciągle i ciągle walczę żeby kasy na wszystko starczyło.. jest kiepsko - baardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×