Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SPOZNIA MI SIE OKRES

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam ze na dyskusji ogólnej ... okres spoznia mi sie juz 3 dzien.Od 5 miesiecy pojawiał się on regularnie. nie mam prawie zadnych objawow. zazwyczaj bolały mnie piersi juz tydzien przed miesiaczką, teraz niestety nic. Jedynie lekko pobolewa mnie podbrzusze, ale nie az w takim stopniu jak zawsze.Z moim partnerem nie odbylismy jeszcze pełnego stosunku płciowego, jedynie petting, przy czym on zawsze wycierał palce. Mielismy rowniez okazje sprowbowac seksu analnego, ale z zabezpieczeniem. Była jeszcze taka sytuacja, że siedziałam na jego kroczu bez majtek, ale on był w bieliznie i krotkich spodenkach. Zastanawiam sie jednak czy moj brak miesiaczki moze byc spowodowany ciążą? błagam pomożcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyrazniej twój facet przebił się przez dooope do c***ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez adresu - bez okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pieniędzy na burdeeel a chce poruuuuuchać nie mam czym zapłacić dzzziwwce Jestem z biednej rodziny czasem obbcciągnne druta ojcu, ale żadnego kieszonkowego za to nie dostaje. Trzeeeeepie konia w zaciszu domu od kilku już lat, czasem zaliczę siostrę lub matkę. W wolnych chwilach zakładam stare prezerwatywy znalezione w lesie, lubię ich zapach. Muszę do poniedziałku uzbierać 239 zł, więc podaje niezbędne dane do przelewu. - Rafał Symanski ul. Rutowa 104 81-589 Gdynia Nr konta. 56 2060 6007 0000 2345 1130 9020 - Telefon: 792 478 770 - Kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×