Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Czas edukacji mam za soba-wiesz wszystko ma swoją kolejnośc u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To czego się uczysz teraz? Kiedy matura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziało się życie z różnych stron i w rożnych barwach. Zawsze dążyłem jednak do tego, żeby nie powtórzyć błędów rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat matury się nie wypowiem, bo mi gdzieś anonimowość z każdym słowem ucieka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
No trochę to nam się dziś wymknęło .Mnie też z lekka.:P No ale jak tu rozmawiac?EEEEEEEEeee tam ale do matury to dużo osób się teraz szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale można poczytać jeszcze kilka poprzednich wpisów, żeby złożyć wszystko w całość. Łącznie z rocznikiem w nicku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Myśłę, że w związku z tym tego Mieszka teraz dlatego molestujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Sprawiasz wrażenie człowieka, który mógłby mieć studia.Już kiedyś Ci wspominałam nawet.W miarę ładnie piszesz. Chyb a tez pójdę ......ogaarnąć u siebie tych, którzy jeszcze nie śpią.A powiem Ci, że nikt nie śpi.Wszystko lata po mieszkaniu.dałam sobie trochę wolności -w końcu to piątek.Tydzień miałam przeokrutny. pa .....miłej nocki tym razem z Mieszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
to mi sie telenowela trafila na koniec pieknego dnia i poczatek pieknego weekendu :D nie przygotowalem sie z chipsami na tyle stron, ide nadrobic. teraz w sumie nie wiem czy klasc sie spac czy zaczac nowy dzien :D Martini, kawunie? (tzn. na prywatne maile z żadnym z was, choć może i Ben miał wcześniej chyba chęć) a dzie tam, za stary jestem na takie zabawy Rybko :D ja to moge miec chec ale wiesz na co, na kanapke z serem, salata i lososiem wedzonym :D i duuzo masla. ale sie nie wyspie jutro. jak to nie, wstane z rana, obejrze teleexpress a potem idealnie w miasto jak w morde strzelil. dzien dobry. to dobranoc wam :D ps. nie piszcie tyle next time bo to jak 4 odcinki w jednym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
to jest taka rybka co sama lubi łowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest Azalia... Nigdy nie jest sie wystarczająco gotowym na macierzynstwo. Kiedyś mowilam, ze do 25 daje sobie spokój. Potem przesunęłam do 30. Teraz do 35 :) i wiem, ze dalej przesuwać nie powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
dla Pan z okazji Wszego Swieta haha :D Martini rzadzisz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
wyniosly sie niezadowolone z prezentu na Wsze Swieto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu wyszlo, ze sie wymadrzam, bo nikt nie chce ze mną gadac :D ale co ja zrobię, ze lubie dyskutować na różne tematy, a szczególnie z osobami, ktore maja inne zdanie niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie? Ja rozmawiam, bo mam podobną wadę, którą traktuje jak zaletę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie frajda gadac sobie w kole wzajemnej adoracji. I co wynika z takiej dyskusji? Kompletnie nic. Jestesmy dalej w tym samym punkcie. A jak masz kontre, to zawsze dwie strony skorzystaja. Bo masz możliwość zmierzenia sie z argumentami drugiej strony. Taka dyskusja rozwija. A udzielałam sie tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5863029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Cześć, dzięki za kawiatka :P Nie mam za dużo dziś czasu.No i miałam dzionek , jak to go określam -kulinarny.:P Ben, Ty pracujesz do tej godziny czy byłeś na mieście?No a poza tym , jak było w szkole?-Martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Co zaś do mojej edukacji uznałam, że mam jej aż nadto :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Długo tam siedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×