Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Jestes już w wieku co masz latorośle czy dopiero będzie planowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Mam, widać, że nie czytaleś tego co powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie musiał jednak sprężyć i poczytać wstecz.Tylko najpierw muszę posprzątać ,obiad dokończyć i wtedy hajda na cafe.Znów sie wciagam:PJutro wyjeżdzam i dopiero przyjadę wieczorem to trzeba bedzie jeszcze dziś nie co poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo wymieniłaś czy chodzą już do szkółki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Nie jest to dobry odruch, bo można się nieźle uzależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj za wesolo nie bedziesz ze mna miała ponieważ nie zameczę Cie pytaniami.Na GG to cho cho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz mogę odchodzić spoko z cafe na dłuzszy czas.Parę lat temu pamietam w ciągu 1.5 roku natrzaskałem 55 tysiecy postów lecz miałem swój temat i grono osób na nim przebywający.Nazywał sie "Nauka w necie"" dawno skasowany tylko tytuł na google zobaczysz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Nie napisałam ile ma lat. Chyba mnie testujesz i zastanawiasz się kim jestem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale tego nie pragne abyś ujawniała swój wiek.Jest dobrze po co ma być lepiej.:DNa GG mówiono mi że przesłuchanie prowadzę:D Były bardzo miłe te osoby tak licze w Twoim wieku.Nota bene w różnym parytecie wiekowym od 24 do 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej mi sie rozmawiało na GG z srajdusiami 30-letnimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na priv są juz powazniejsze rozmowy i nie odważyłbym sie nazwać srajdusiami.Tutaj usprawiedliwia mnie tytuł tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Zmartwię Cię, raczej nie przejdę na maila czy gg.Mam za sobą taką właśnie relację, po której było przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalio wcale nie sugeruję Tobie, abyś na inny komunikator przeszła.Trzeba beczkę soli ......itd aby zaufać osobie.Przeciez dopiero pare minut rozmawiamy.Taki bezczelny to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Uprzedzam tylko.nawet jak to dłużej potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem raz tak,ze za szybko przeszedłem z uroczą na GG i zaczęła mnie szantażować,ze ujawni rozmowy z GG na cafe.:D ubaw miałem nie ziemski ,ponieważ by sie sama pogrążyła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalio nie sądzę abym tutaj wieki pozostał.Odnajdę mnie kiedyś wściekłe wilczki i zrobia tutaj młyn.Wiec nie nastawiaj sie,ze bedę kiedykolwiek z Toba na innym komunikatorze.Chyba ze......no ale za wcześniej o tym mówić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobia tutaj taka kanonade ,ze bywalcy tego tematu bedą mnie prosić abym sie wiecej nie pokazał.Uczynili już pare razy tak,dlaczego miałoby być teraz inaczej??Miło sie teraz rozmawia ,,jak przyjdzie ta chwila znikne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A ja z kolei miałam tak, że chyba za bardzo się do siebie zbliżyliśmy przez parę lat.Trezeba było to zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jestem chyba dosyć interesującą osobą i jak ktoś zacznie to długo to trwa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem post i zjadło mi go.Spam sie odezwał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Spam to też nowość kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz o realnym świecie czy tylko tutaj? Z tym zbliżeniem sie??OOOOOO widze rokokowa sie tutaj pojawia .Fajnista babka,wszędzie jej pełno jak mnie kiedyś.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Najgorsza była kiedyś faza z hasłami , które trzeba było wpisywać, za każdym razem inne.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymasz naporu jak z powodu mnie sie tutaj zjawia ci alternatywnie mądrzy inaczej:D sama zreszta tego doświadczysz tutaj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To była relacja, która powoli przenosiła się do realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam doskonale jakie utrudnienia nam tutaj serwowano.Pamietasz że do południa mozna było pisać a po południu du.pa blada była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikałem tego jak diabeł święconej wody aby z zapoznaną uroczą sie spotykać w realu.Bylem wierny zonie,wiec nie bawiły mnie takie skoki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
padał serwer , bo dużo było odwiedzających.Teraz ludzie odpłynęli.Zresztą pojawiają się coraz młodsi, którzy mają charakterystyczne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ja też nie jestem z tych skaczących w bok, więc trzeba było się pożegnać po latach.I to wcale nie był mój pomysł.Myślę sobie po czasie, że chyba tylko z mojej strony była to do końca relacja ok.Faceci są inni i muszą z czasem wszystko spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem tutaj fanki ,gdzie bardzo mi zazdroszczono wmawiajac:D ze to jestem sam w własnej osobie.Miałem propopzycje spotkania lecz niezmiennie powtarzałem ze kocham bardzo zone i jest to niemozliwe.Po drugie były w wieku ok.45 lat wiec tym bardziej sie nie zgadzałem.Miałem zasady od, których w zyciu nie odstepowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×