Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Krótkie drzemki niemowlaka.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zdecydowalam sie napisac, poniewaz potrzebuje porady odnosnie mojej 4 I pol miesiecznej coreczki. Otóż mała ma w ciągu dnia dość sporo krótkich drzemek , ok 5 i kazda po max 45 min, Wiem, ze tyle trwa mniej wiecej faza snu I następnie jeżeli dziecko sie wybudzi I nie może już zasnąć to koniec spania. I tak wlasnie jest w naszym przypadku. Sporo o tym czytalam I niby wszystko jest ok bo niektóre dziec***otrzebuja nawet tylko 20min drzemek, ale...no wlasnie jest zawsze jakies ALE. Otóż córeczka jest po tak krótkiej drzemce okropnie niewyspana I marudna. A drugi raz nie udaje mi sie juz jej tak szybko uspic. Ogólnie nocny sen jest ok. Budzi sie ok 2 razy I po karmieniu dalej zasypia. Ale w dzien jest okropnie. Dodam, ze wczesniej spala TYLKO przy cycu(teraz tylko na noc ja tak usypiam) I spala dluzej. Teraz na drzemki lulam ja w wozku I wdodatku przez caly czas trwania drzemki "telepie" wozkiem, bo inaczej wybudza sie po ok 10 minutach, jezeli przestane ruszac wozkiem. Na spacerze jest tak samo!!! Na prawde nie wiem jak mam poprawic jakosc jej snu I sprawic zeby lagonie przechodzila z jedej fazy snu do drugiej, Bardzo prosze o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×