Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwny problem

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam dość dziwny problem, nie sądziłam, że kiedykolwiek wyląduje w takim miejscu, ale w oczekiwaniu na wizytę u lekarza chciałabym się was poradzić. Może od początku. Mam 18 lat, od prawie roku mam chłopaka, z którym pierwszy raz zaczęłam 'igraszki' jeśli tak to można nazwać. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu, jestem dziewicą, ale za każdym razem po 'igraszkach' gdy dochodzi na moje pośladki lub gdzieś w okolice, martwę się, że dojdzie do ciąży. Teoretycznie jest to dla mnie absurdalne, ale ostatnio czuję się dość dziwnie. 3 stycznia miałam miesiączke i od tego czasu do teraz cisza. Cykle mam zwykle nieregularne, ale i tak to mnie nie uspokaja. Od kilku dni pobolewają mnie piersi oraz podbrzusze tak jak przed miesiączką. Mam wahania nastrojów, ale co gorsze i dziwniejsze trace apetyt. Zjem kilka kęsów nawet moich ulubionych potraw i już czuję się pełna. Czy ktoś miewa może podobne objawy? Czy to na pewno objawy miesiączki? Czy ciążę można wykluczyć? Dodam jeszcze, że od kilku dni często oddaje mocz, miałam badania i ponoć są w nim liczne bakterie, sama już nie wiem co o tym myśleć. A wy? Chciałabym tylko mieć pewność, że to nic złego no i nie ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna2
Myślę, że niedługo dostaniesz okres, stąd te bóle piersi i podbrzusza. A brak apetytu? zwyczajnie się martwisz i dlatego go brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to częste oddawanie moczu? Dużo osób straszy mnie od razu ciążą, a czy to w połączeniu z dziwnym swędzeniem może być objawem jakiegoś zapalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna2
dziwne swędzenie i dodatkowo częste oddawanie moczu świadczy raczej o przeziębionym pęcherzu niż ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna2
w ciązy rzeczywiscie występuje czeste oddawanie moczu ale dopiero pod koniec ciąży gdy brzuch uciska pęcherz moczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że masz rację i nie mam się czym martwić, dziękuje. Jednakże jestem ciekawa innych opinii. Co wy, reszta o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu większe zmartwienia nastąpiły, zasnąć nie mogę, być może to stres, ale doszło dziwne kłucie z lewej strony brzucha bliżej dołowi. Nie jestem pewna czy to ból jajnika, ale jeśli tak, to w połączeniu z poprzednimi objawami jaki może mieć skutek? Proszę pomóżcie, bo martwię się niesamowicie, a do wizyty u lekarza jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna spanikowana gowniara :O nie bierz sie za sex skoro tak sie boisz ciazy. i jak moglas zajsc skoro konczy na twojej d***e, a nie w pochwie? wez kolo i puknij sie w czolo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w moczu masz bakterie ,oddajesz czesto mocz i czujesz pieczenie,to powinnaś brac jakies leki. Byłaś z tym u lekarza? Powinien dac moze jakas furagine. Nie denerwuj sie,w ciazy najprawdobodobniej nie jestes. Jak tak bardzo sie boisz,to idz do apteki i kup test lub zrob bete hcg w labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze 'nie biore sie za seks' jak wyraznie napisalam, a po drugie pisalam nie tylko z zapytaniem o ciaze, bo glownie chodzi mi o to by dowiedziec sie czego sa to objawy. O tym, ze ciaza jest w tym wypadku absurdalna TEZ NAPISALAM, wiec jesli nie umiesz w zaden sposob pomoc to po co sie udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza idę za dwa dni dlatego teraz pozostały mi domysły co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża odpada, ale myślę, że to wiesz tylko po prostu w panice boisz się wszystkiego. Pewnie to zbliżająca się miesiączka połączona z jakimś stanem zapalnym lub przeziębieniem pęcherza. Poczekaj spokojnie na to co powie Ci lekarz. Przede wszystkim - NIE STRESUJ SIĘ. To na pewno stąd ten brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo różnych objawów, czekaj cierpliwie na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×