Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrowie noworodka, niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Porozmawiajmy o zdrowiu naszych dzieci, a także jakie miałyśmy wcześniej problemy ciążowe. Ja w czasie ciąży miałam podejrzenie hipotrofii ciąży, ale później ją wykluczono. Miałam cukrzycę ciążową, założony pessar, częste zapalenie pęcherza. Kiedy się urodziła moja Córeczka miała żółtaczkę, wysoką bilirubinę, była naświetlana lampą. W szpitalu spadł jej również cukier do 25, była z tego powodu nagrzewana i podano jej glukozę. Ma dwa znamiona z boku ciała i dostałam skierowanie do onkologa dziecięcego, celem obserwacji. Obecnie Córeczka ma 4 miesiące, jest rehabilitowana metodą Bobath, bo zaciska piąstki, ma asymetrię ciałą. Miała podejrzenie cytomegalii, bo ma małą główkę i małe ciemiączko, ale usg to wykluczyło Piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu ma służyć ten temat? To wyliczanka- kto ma gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa teamtatuuuuuuuuu
moja miala krecz szyji, mam naczyniaka na lydce ale juz jej maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsze dziecko urodziłam 8 lat syn waga 3330 g 56 cm punkty 9/10 temu ciąża problemowa najpierw krwotok(przerwanie kosmówki ) później wymioty przedwczesne skurcze podejrzenie zatrucia ciążowego . Syn astmatyk wieczne zapalenia płuc i oskrzeli w szpitalu mieliśmy drugi dom . Córka urodzona we wrześniu ciąża raczej bezproblemowa jeden pobyt w szpitalu z powodu przed wczesnych skurczów waga 3580 g 53 cm punkty 10/10. Póki co zdrowa nie licząc jednego delikatnego zapalenia uszu. No i krztusi się nieziemsko mamy skierowanie do laryngologa plus włókniak na stopie obserwowany przez chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten naczyniak to jakiego jest koloru, dziecko ma to od urodzenia ? Ile teraz ma, że znika to już z nóżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ale macie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×