Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martulka324

Prośba o ocenę samochodu

Polecane posty

Gość Martulka324

Hej dziewczyny. Szukam jakiegoś auta do przemieszczania się po mieście i do pracy. Znalazłam takiego Opla Corsa www.moto.gratka.pl/tresc/opel-corsa-c-1-0-12v-njoy-16327239.html#64fd1b62c940e470,1 - myślicie, że to obciach jeździć takim autem po Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po Poznaniu jeździ tyle różnych aut, że ujdziesz w tłoku. 12 lat to już wiek, w którym może się to i owo popsuć. Do tego bak ma tylko 1;l pojemności. Zależy jeszcze ile spala. Wiadomo jak wygląda jazda w mieście- sporo zatrzymywania się na swiatłach, zwalnianie przed przejsciem.. Moze warto kupić młodszy model? Jeśli zdecydowałaś się na ten odpowiadam, że nie widzę powodu, by uznac to auto za obciachowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marexx
Też tak uważam. Najważniejsze aby spełniał swoje podstawowe zadanie - czyli przemieszczał się z punktu A do punktu B. Wygląd jest ważny - ale tutaj nie ma tragedii. Po Poznaniu jeżdżą gorsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno dostałam starszy model tego samochodu i wcale się nie wstydzę nim jeździć więc ty tym bardziej nie powinnaś ;-) corsy są fajniutkie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka324
Te nowe Corsy wyglądają nowocześnie - są też pewnie bezpieczniejsze (poduszki powietrzne, abs, esp i inne instalacje wspomagające kierowcę). Tam gdzie pracuje - większość ma nowe samochody - taka korsa może być jednak delikatnie mówiąc obciachem - tego się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×