Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie kobiety wolą mężczyzni

Polecane posty

Gość gość

1. Wolicie kobiety: a. przebojowe, niezależne, pewne siebie b. takie, którymi trzeba się zaopiekować 2.Czy ważne jest dla was czy wasza kobieta podoba się waszym kolegom a. tak b. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają do gadanie meżczyżni ciapy :D ? nic musza dawać kasioer na operacje upiekszające dla swoich niepracujacych całę życie bab , bo to dla mnie nieuzyteczne żdziry które mają czelność tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. b; 2. a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych, wszystkie są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało możliwośći odpowiedzi. Nie lubię zamkniętych pytań. Mój ideał: wstydliwa, zaradna, jest szalenie we mnie zakochana tak jak ja w niej :P Nie obchodzi mnie co myślą koledzy o niej, ważne żeby mnie się podobała, przecież to nie oni mają ją oglądać codziennie lub przytulać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożżee haaa ja zakochana
taaa zakochana :D marzenie ściętej głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zdecydowanie te przebojowe i niezależne, nie ma nic gorszego niż taka niby nieśmiała księżniczka, która zawsze czeka na gotowe, zero własnej inicjatywy, potem będzie taka przez lata w związku, lepiej zdecydowanie takich unikać. I nie jest ważne czy dziewczyna podoba się moim kolegom, ma się podobać mnie. Czyli być ładną, zgrabną i inteligentną dziewczyną, wyzwoloną w łóżku, a nie kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to ja ! z tym ze mam wlasnie wrazenie ze faceci sie mnie boja dlatego ze jestem ne zalezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z obserwacji moge odpowiedziec za facetów , a wiec : piekne , powabne , inteligentne , zaradne , gospodarne , zabawne , uwielbiajace sex , holdujace swojego faceta poza tym w przyszłości dobra matką , kucharką , sprzataczka no i co wazne , jesli po dzieciach straci figure to konieczne operacje plastyczne, cwiczenia aby nasz pan i wladca czuł się szczęsliwy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ust mi to wyjęłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebojowa i zaradna ale zarazem skromna i pokorna, tak właśnie według mnie wygląda inteligentna kobieta której szukam, aczkolwiek ciężko jest znaleźć... :( Mogłaby być mniej przebojowa i zaradna, ale dla mnie pierwszą cnotą kobiety to skromność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromne dziewczyny w tych czasach to tylko szare myszki , zakompleksione sierotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, bo inteligentna kobieta nie może dziś być skromna... Musi być wszechmogącą księżniczką wokół której wszyscy mają skakać, gdzie się podziali porządni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×