Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celina26

Chłopak mnie zostawił ;(((

Polecane posty

Gość Celina26

Witam No wiec tak Z moim chłopakiem byłam już wcześniej ale pózniej sie rozstalismy Z czasem zrozumieliśmy oboje ze nie musimy być razem bo sie kochamy no i tak sie zeszliśmy Wszystko układało sie bardzo dobrze nie kłóciliśmy ani nic Od 2-3 tygodni cały czas rozmawiał ze mną o ślubie czy chciałabym za niego wyjść czy jak by mi sie teraz oświadczył jak bym zareagowała.. Planowaliśmy wspólną przyszłość teraz 3 dni przed jego przyjazdem ( a miał przyjechać dokładnie w dzień kiedy nasz związek będzie miał 6 miesięcy ) zadzwonił nie mogłam odebrać byłam w pracy I z tego powodu zerwał.. zupełnie nie rozumiem dlaczego bo nie ma powodu.. Ignoruje moje wiadomości .. nie wiem co mam robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyno czy ty masz 26 lat? ile ten twoj chlopak ma lat? przeciez to dziecinada.. kopnij ty go w d**e a nie jeszcze piszesz i wydzwaniasz za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyno czy ty masz 26 lat? ile ten twoj chlopak ma lat? przeciez to dziecinada.. kopnij ty go w d**e a nie jeszcze piszesz i wydzwaniasz za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinniscie na spokojnie porozmawiac, najlepszym lekarstwem jest ROZMOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym tu rozmawiac jak facet zostawia ja bo nie odebrala telefonu??? a on zawsze odbierl jak ty dzwonilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha ale prowo marne -1/10 nie ma takich debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina26
Nie on zawsze jakieś wymówki miał bo ma swój bar i zawsze mówi ze tam Nic nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to dlaczego ty go nigdy nie zostawilas z takiego powodu? facet jest poprostu dzieckiem i teraz czeka az bedziesz go blagac przepraszac i tlumaczysc sie z nie wiadomo czego. koieto pamietaj z absurdow sie czlowiek nie powninien tlumaczyc! (ja przynajmniej nie mam takiego zwyczaju) odpusc sobie bo jak robi ci takie sceny przed slubem to potem juz bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×