Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annka1990

Karma dla psów Magnusson

Polecane posty

Gość Annka1990

Hey, zamawiałyście kiedyś karmę dla psów Magnusson? Wychodzi ok 10zł za kilogram, to nie jest drogo jak na tak dobrą karmę. W 4dogcat Słyszałam same dobre opinie. Jak już ktoś zaczął żywić tym psa to karmią do tej pory. Ale chciałam poznać jeszcze inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio83
Magnussona jeszcze nie testowałem, ale skoro ma dobre opinie, więc chyba zainwestuję i sprawdzę jak podchodzi moim psiakom. Na razie zajadają się angielskim wynalazkiem pod nazwą CANAGAN, który swoją drogą polecam. Karma jest zdrowa i z dużą zawartością mięsa, więc na dobrą sprawę nie musimy się bawić w gotowanie dla naszych pupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skapiec
Nie wiem jak z Magnussonem, ale wiem, że Canagan można brać w ciemno. Karma z najwyższej półki, tak jakbyś po prostu gotowała dla swojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie k*****a spamować tym sranmaganem! co tam jest, samo g00wno, że nikt przy zdrowych zmysłach tego nie kupuje i tak kretyńsko próbujecie to naiwnym wciskać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja tej akurat nie kupuję, ogółem to często zmieniałam. Chociaż po konsultacji z www.agrowet.com.pl słyszałam, że Royal równiez jest dobrze zbilansowana. Myślę,że najlepiej dobierać wg rasy albo trybu życia psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tej karmie za dobrych opinii nie słyszałem. Znajomej pies miał cholerne problemy gastryczne po tej karmie. Za to w ciemno mogę polecić karmę Arion. Ma bardzo dobry skład i dobra cenę. Na tej stronie są dobre ceny i duży asortyment tej karmy ( ja z niej zamawiam)http://www.najlepszekarmy.pl/88-karma-arion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestet nigdy nie kupowałam tej karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja też uważam, że warto zgłosić się do weterynarza i zapytać jaka karma będzie najlepsza dla psa. Bardzo duzy wybór karm dla psów znajdziesz na http://allezoo.com.pl/92-Sucha-karma Zobacz sobie kilka, porównaj składy i wybierz najlepszą. Bardzo ważne jest by w karmie był spory skład miejsca. Marketówki omijaj raczej szerokim łukiem bo podobno są strasznie słabe jeśli chodzi o skład i nie wnoszą nic wartościowego w żywienie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam w ogole o tej karmie, ja mojemu kupuję karmę Doctor Dog, jest naturalna i nie zawiera sztucznych mączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super rozwiązaniem dla właścicieli psów moim zdaniem jest Torgas (strona z oryginalnym gryzakiem – www. torgas.pl ). Po pierwsze to 100 proc naturalny produkt z drzewa rosnącego, nie ma tutaj nawet najmniejszych sztucznych domieszek, przez co pies biegunki po wszystkim nie dostaje. A powiem, że mój Cezar to po różnych prasowanych kościach czy suszonych uszach to miał przeboje żołądkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
Moja psina masz juz swoje lata na karku ale cały czas staram się uzupełniać jej dietę, witaminy i ogólne zapotrzebowanie na różne składniki. Mam od 2 miesięcy geriativet od Vetexpert na zapobieganie ogólno wystepującym dolegliwościom u psów starszych . Zauważyłam ,że nawet jej sierść jest teraz bardziej błyszczącą, ma żywszy kolor i nie wypada jak jeszcze jakiś czas temu. Ktoś może jeszcze stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamawiałam specjalną wodę kotu, nazywa się to Lourdes Detox Aqua. Ma oczyścić organizm z toksyn, odkwasić itp. Myślę, że fajna opcja, żeby o zwierzaka bardziej zadbać, bo też trzeba zdać sobie sprawę, że domowe pupile podlegają wielu zagrożeniom zdrowia co my ludzie, choćby smog niech będzie dobrym przykładem, tak samo go wdychają jak my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Petvitę. jest rewelacyjna. Po zmianie na nią zauważyłam u mojego psa poprawę - przestał sie drapać i jego sierść jest bardziej lśniąca i mniej wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsfsdf
zarąbiste karmy, produkowane w Szwecji w calosci ze szwedzkich skladnikow (co jest wyjatkowe), naturalne bez konserwantow, wypiekane, a nie ektrudowane, bez kurczaka (wieszkosc), spelniaja wymogi jedzenia dla ludzi. Same zalety. Moj pies bardzo lubi. Najlepsza karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsfdsfdg
ale trzeba seria Meat and Biscuit ma wiecej miesa, a Original mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsfsdf
Szwedzka Karma Magnusson serii Meat & Biscuit- moim zdaniem to najlepsza dostępna karma. Rodzice kupują karmę Royal Canin, niby lepszej serii- Veterinary dla swojego psa. Niedawno sam mam psa i szybko stwierdziłem, że Royal Canin nie jest dobrym wyborem bo w jego cenie moim zdaniem można dostać nieporównywalnie lepszą karmę. Dlatego namówiłem by rodzice przeszli na Magnussona serii Meat & Biscuit (która to seria ma więcej mięsa niż Original) W Polsce Magnusson jest jeszcze stosunkowo mało znaną karmą, ale moim zdaniem to po prostu najlepsza karma bo fakty przemawiają jednoznacznie. Powszechnie reklamowane karmy, jak i zdecydowana ich większość to koncernowe produkty i składniki niewiadomego pochodzenia (nawet sami producenci nie mogą stwierdzić skąd pochodzi np. zboże czy mięso w ich karmach bo kupowane są w wielkich hurtowniach). Składniki takie mogą być (i prawdopodobnie w części są) z Chin gdzie w 2007r. była afera, że oszukiwali na białku w zbożu dodając melaminę i wiele ludzi i zwierząt zmarło na świecie. Znane firmy też były zamieszane w to (szczególnie w USA) i wycofywano ich produkty. Dlatego moim zdaniem zdecydowanie lepiej kupować szwedzką karmę Magnusson, która jest w cenie tzw. dobrej popularnej karmy, ale przewyższa ją zdecydowanie. Dlaczego Magnusson? -jest produkowana w Szwecji w całości ze szwedzkich składników ze szwedzkiego rolnictwa. Dostawcy są rozlokowani jak najbliżej fabryki w Bro, niedaleko Sztokholmu i firma ma pełną przejrzystość pochodzenia wszelkich składników. -posiada dużo mięsa (nawet 50% świeżego mięsa w rodzaju Work), jest ze świeżego mięsa, a nie z mączki jak niemal wszystkie inne karmy -w przeciwieństwie to zdecydowanej większości karm nie zawiera mięsa kurczaka (który uczula i często ma dużo antybiotyków), a tylko wołowinę i wieprzowinę -nie zawiera konserwantów, aromatów i innych sztucznych dodatków, dlatego karma ma tylko 10 miesięcy przydatności -nie jest wyciskana pod wysoką temperaturą, ale wypiekana- dzięki temu zawiera lepszej jakości białko i jest smaczniejsza dla psa -karma spełnia wszystkie wysokie wymogi jedzenia dla ludzi jakie obowiązują w Szwecji, a części mięsa z którego powstaje są dopuszczone do spożycia dla ludzi. Podoba mi się stwierdzenie szefa firmy, że chociaż wielu uważa, że karma dla psa może spełniać niższe wymagania niż jedzenie dla ludzi to Magnusson twierdzi wprost przeciwnie, tzn., że powinna spełniać te same lub nawet wyższe wymogi bo pies je ten sam posiłek przez wiele lat życia, a więc szkodliwe składniki w karmie mogą oddziaływać na niego bardziej. -w Szwecji używa się najmniej na świecie antybiotyków do hodowli zwierząt (zakaz obowiązuje w Szwecji już od długiego czasu. Od niedawna w całej UE, ale w większości krajów jest tylko teoretyczny) -szwedzkie prawo jest chyba najlepsze na świecie jeśli chodzi o dobrostan zwierząt hodowlanych i niskie użycie nawozów sztucznych -fabryka jest bardzo ekologiczna pod wieloma względami, np. prąd w całości jest z elektrowni wodnych -bardzo dobrze smakuje psom, mój je ją bardzo szybko, nawet główki nie odrywa od miski -ma bardzo dobre opinie na forach polskich, niemieckich i szwedzkich -jest też wersja w 100% BIO/Organic- ta wersja niedługo będzie dostępna w Polsce, ale jest droga i posiada mięso kurczaka gdyż wieprzowina i wołowina BIO jest zbyt droga by produkować z niej karmę. -firma jest bardzo znana w Szwecji i produkuje karmy od 60 lat W Polsce karmy Magnusson dostępne są bez problemu w sklepach internetowych, a także w czeskim sklepie, który dostarcza w Polsce. A tutaj szwedzka strona po angielsku i szwedzku: http://www.hundmat.com/ Test karmy Magnusson na niemieckiej stronie na temat psów: https://www.futtertester.de/futtertests/show/magnusson-meat-biscuit-grain-free.html Na zdjęciu fabryka w Szwecji gdzie produkuje się karmę Magnusson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mand891
u nas najlepiej sprawdza się Barf primex, ten o smaku baraniny :) mój piesek to raczej niejadek, bardzo wybredny a tutaj wcina jak szalony. no i ta metode zywienia chwala tez weterynarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaura

Nasz husek dostaje BARF i witaminy gamedog na lśniącą sierść i zdrowe oczy. Mało która gotowa karma nie zawiera sztucznych wypełniaczy, sama nie jem fastfoodów i psu też nie zamierzam ich podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf

Magnusson jest najlepszą karmą bo wszystkie składniki szwedzkie i naturalne. Nie ma sztucznych dodatków. Sporo mięsa i robione ze świeżego mięsa, a nie z mączek. Karma spełnia wymagania jedzenia da ludzi. Nasz piesek je Magnusson Junior- Meat and Biscuit. Jednak uwaga- Magnusson ma też serię original, ale te karmy mają dość mało mięsa. Jak ktoś chce dużo mięsa to polecam ich serię  Meat and Biscuit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a nam wlasnie weterynarz polecił bozitę, tez szwedzka, ale mówił że lepsza i tego sie trzymamy, poza tym za 12kg place 90zł więc taniej niz magnuson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Dla mnie lepsza karmę ma bozita . Ma lepszy skład i Szwecka firma bardzo dba o jakość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Mi Bozite poleciła nasza Pani wet, skład ma naprawdę bardzo dobry, więc kupuje ja wiedząc że odpowiednio dam o zdrowy rozwój psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

Bozita to także szwedzka jakość, mi naprawdę odpowiada, moim zdaniem po prostu trzeba zaufać sobie, czytać skład i obserwować psa jak reaguje, czy jest ok wszystko. Jesli tak to kupować wg własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 5.09.2019 o 07:43, Gość Mattyyylda napisał:

Bozita to także szwedzka jakość, mi naprawdę odpowiada, moim zdaniem po prostu trzeba zaufać sobie, czytać skład i obserwować psa jak reaguje, czy jest ok wszystko. Jesli tak to kupować wg własnego zdania.

Gdzie moza ta karmę dostać ? Chciałabym tez poczytać o ich składach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Fajnym sklepem, z którego ostatnio zaczęłam korzystać jest Zooplus. Moja Lucyna uwielbia tamtejsze jedzonko, a i ceny maja przyzwoite. Dobrym sposobem na zaoszczędzenie tez jest cashback, tam maja partnerstwo z Tipli.pl, to także polecam spróbować - zawsze to kilka złotycn w kieszeni a pupil dostaje dobrej jakości smakołyki i karmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teo
Dnia 14.09.2019 o 18:09, Gość Gosia napisał:

Gdzie moza ta karmę dostać ? Chciałabym tez poczytać o ich składach .

Wejdz sobie na bozita.pl tam możesz zobaczyć jaki maja skład a zamówić można można np. na allezoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingusia

U nas tez bozita okazała się celnym strzałem, ale co zwierzak to inne upodobania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×