Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
O rety Lila, juz nie wytrzymam. Te nicnierobienie doprowadza mnie do szalenstwa. Juz czasami to nie wiem jaki kiedy jest dzien.. i najchetniej wrocilabym do pracy. A ciezarowka rodzila naturalnie? to pewnie jutro ją wypiszą, może będzie miala sekundke czasu zeby nam napisac co i jak. A Ci jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 wiesz napisalam do ciezaroweczki ale nie odpisala wiec nie wiem co i jak ale nawet jak bedzie po cc to ja jutro tez wypisza :) niech juz pisze co tam u niej bo jestem bardzo ciekawa :) A ja dzis 3 h na skype z siostra rozmawialam wiec mi jakos czas tak szybko mina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
wes to straszne.. ale to na zamenhofa. Z reszta gdzie by nie było... takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Tez czasami panikuje ze moze maly sie nie rusza za dlugo. Ci ciekawe kiedys prowalam cos wiecej o tym przeczytac to nigdzie poza radiem bialystok nie znalazlam o tym wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
to ze juz moj synek przyszedl na swiat juz wiecie :). Krotko napisze,, rodzilam w klinice, silami natury.. Bardzo szybko dochodze do siebie, plus porodu naturalnego.. Dziewczyny, tu jest porod za porodem,.jak juz bylismy po.. to polozna mowila ze nie przyjmuja juz kobiet do porodu,bo z nocy i w tym dniu urodzila sie 6 dzieciaczkow.. Pozniej postaram sie rozpisac.. Jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka pisz pisz :) jak najwiecej. Dostalas skurczy czy wody odeszly ? zadz. na Parkowa ze rodzisz czy jak opisz krok po kroku :) FAjnie ze szybko dochodzisz do siebie :) a piersa karmisz?? a Jak mały ?? ma juz imie ??? i jak malutki ?? grzeczny ???? a tata jak sie odlalazl w roli ?? A doktor byl przy porodzie ??? Pisz bo jestem glodna informacji !!!! Ja dzis bylam po wyniki i niestety dostalam recepte na antybiotyk :( nie wiem co dalej boje sie ze maly sie zarazi :( hiphiphip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cieżarowka gratulacje !!! :) Lila odrazu sto pytań do hehe. Chociaz tak naprawde też z niecierpliwoscia czekam co nam napiszesz :) Lila a ty sie nie martw, po to daja antybiotyk zeby maluszek sie nie zarazil wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka - MOn27 dzis w nocy urodzila :) Jej pisz jak to u ciebie bylo bo ja jeszcze nie zdaze przeczytac !:) tak hurtowo rodzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie pisz,ze szybko dochodzisz do siebie,bo to plus naturalnego porodu. Raczej dziekuj,ze szybko do siebie dochodzisz bo tu reguly nie ma. Znam bardzi wiele osob po cc w tym ja ktore na drugi dzien smigaly i nic nie nie bolalo i nawet nie braly przeciwbolowych a znam osoby po sn,co nie byly w stanie usiasc przez kilka tygodni. Moja najlepsza kolezanka miala krwiaka w pochwie wielkosc****esci. Nie dawala rady stac,lezec,siedziec. Wiec nie rzucaj hasel ot tak,skoro niekoniecznie sa zwiazane z prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
gosciu.. Oczywiscie, ze sie ciesze, ze czuje sie ok i pisze wylacznie o swoim przypadku.. O tym ze ja po porodzie sn dochodze szybko do siebie. Nie porownuje, bo kazdy przypadek jest indywidualny! Lila.. Teraz kolej na Ciebie.. No i sie minelysmy, spotkanie na porodowce odpada ale perspektywa spaceru z wozkami tez jest fajna. Mon27 ciesze sie razem z Toba, gratuluje.. I zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ciezaroweczka a jak to sie stalo :-) mialas jakies skurcze czy wody odeszly ??? i co dalej bylo ???? chyba dlugo nie rodzilas ? maz byl przy porodzie ?!! U mon27 cc bylo a maly wazyl 3 kg i 52 cm chyba sie nie obrazi jak ja napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
tak taki siwy starszy chyba sie nazywa Soltysiuk czy jakos tak :-) A wyszlas wczoraj czy dzis ? Mon27 tez napisala ze duzo kobiet rodzilo i niby ostatnie lozko zajela :-):-) A co do. spacerku to ja za jestem :-) hi hi juz nawet myslalam nad tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka to twoj maly byl duzy nie ?! jej jak ty go z siebie wyciagnelas :-):-) A tak jak pisalam byl doktor Sobolewski ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A co z zoltaczka ?! wypisali ?! Sorry ze tak o wszystko sie wypytuje ale jestem poprostu ciekawa :-):-):-) Ja narazie spadam jade po synka do przedszkola a potem na zakupy :-):-) Ale ty pisz :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Wszystko dzialo sie w miare powoli.. Juz wiedzialam ze sie zbliza bo skurcze dawaly o sobie znac coraz czesciej, organizm zaczal sie oczyszczac.. Noc przed juz nie spalismy i w kontakcie z dr.. Skurcze byly regularne i skracal sie czas miedzy nimi.. Tel do kliniki i w droge.. :) wody odeszly w klinice, na sali porodowej.. Maz byl ze mna... Lila.. Wszystko dzialo sie tak szybko, ze godz mijaly jak minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Sama nie wiem jak urodzilam tego mojego grubaska ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Jak zajechalam do kliniki to dwie kobiety czekaly na ciecie, jechala dziewczyna do naturalnego.. U mnie skurcze slabe po dojechaniu na miejsce i decyzja ze raczej jade do domu :) tel dzwonia a polozna krzyczy zeby nie przyjmowac do porodu i jak to uslyszalam to juz nie wyszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
wypisali nas do domu, od wczoraj jestesmy u siebie:) minelam sie z Mon27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
FFajnie za dobrze wspominasz :-) no faktycznie ze ludzi jest troche to one musialy czekac bo oni maja po jednej sali tak ? do porodu i cc jak kiedys tak bylo. A jak te pielegniarki i polozne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezarowczka a jeszcze mam pytanie jak przy wypisie ubrali malego i kocyk i rozek dali i wanienke i kosmetyki ?? czy cos innego ? A dla ciebie byly podklady i podpaski a moze i kosmetyki w lazience czy nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Polozne i pielegniarki ktore towarzyszyly Nam podczas pobytu w klinice bardzo pomocne, przemile,, nie czulam zeby ktos cos robil z przymusu badz mial zly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
podpaski, podklady, jakies kosmetyki, reczniki w lazience to wszystko jest.. Dla maluszka tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Jej jak ja dziewczyny tez bym chciala miec malenstwo przy sobie :-) Ale jeszcze mam pare dni wolnosci hihi :-):-):-):-) Wlasnie sobie wspominam jak rowno 4 lata temu urodzilam Ksawerka :-) a za pare dni bedzie z nami nastepny syn :-) Ciezaroweczka a jak karmisz ? udalo sie piersia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Tak w ogole to usciski dla Twojego synka z okazji urodzin,duzo zdrowka :). Piersi zaczely cos z siebie dawac, takze jestem dobrej mysli. Lila.. Juz niedlugo i Ty utulisz swojego maluszka :).a tak w ogole jak sie czujesz? Skurcze daja o sobie znac? Jak synek? Wierci sie? Rozpisuj sie jak sie miewasz.. : ) lila czas tak szybko leci, ze pewnie niedlugo spotkamy sie we trzy z wozkami na spacerze.. Lila a jak mon27 i Jej dzidzius? Wszystko u Nich dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiesz co maly sie uspokoil w brzuszku juz moze miejsca nie ma i tylko sie wypina ale juz tak nie kopie :-) a co do skurczy to ustapily ! czasmi popoludniu i wieczorem cos tam pobolewa ale jest duzo lepiej niz bylo i spac w nocy mi lepiej niz jakies 2 tyg temu. Dzieki za zyczonka :-) i caluski :-) U mon27 ok pisala ze maly wczoraj spal caly dzien i ze wszystko ok i tez jest zadowolona z opieki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A zapomnialas napisac jak Twoj maly bedzie mial na imie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka to pisz jak Franek??? jak spi w nocy? jak je ? spokojny ? kiedy pierwszy spacerek ?? A co pediatra mowil ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Dopiero mi net dziala.. Pediatra pobral wyniki do badania, zbadal, wszystko dobrze.. Lila.. Poki co u Nas spokojnie :) kazdy dzien przynosi tyle radosci, jak Franio jest z Nami.. Lila.. Jak Ty sie czujesz? Kiedy teraz do lekarza?ale pogoda cudna.. Dr powiedzial ze jeszcze za wczesnie na spacer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam ciezaroweczka :-) Ja juz na wizyte nie ide bo mam czekac do wtorku na tel o ktorej mam byc u nich. Czuje sie ok jakos ten czas sie wlecze ale juz mnie niz wiecej :-):-) Fajnie ze malutki ok a ty jak tam dochodzisz do siebie ?! A maz ma wolne ? czy nie za bardzo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×