Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
A u mnie dzis ok nawet jeden z lepszych dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
troszke ogarnelam dom :-) poprasowalam i musialam posiedziec zrobilam obiad i znowu przerwa itd bo juz mnie skurcze lapia jak cos dluzej robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jak u ciebie ciezaroweczka ?! jak sie czujesz ??? Mone27 jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila... ja też męczę się coraz bardziej i szybciej... tak samo rozkładam pracę na etapy i muszę robić przerwy, czasami nawet muszę się położyć bo jest cięzko... lila... noce już coraz trudniejsze, spać się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja będę powoli uciekać z sieci w każdym razie mam nadzieję że uda Nam się spotkać :) lila... jakby co to pod tel jutro :) dziewczyny trzymam kciuki za pomyślnośc Waszych wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
to pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila... niestety ja nie dotrę dzisiaj na spotkanie. Nie czuję się na siłach. Cala noc nieprzespana. W końcu dopakowałam torbę do kliniki..... Zastanawiam się czy to może już, żeby tylko nie przegapić żadnego sygnału, a z drugiej strony by nie panikować... Pozostaje cierpliwie czekać :). Lila, Mon.. mam nadzieję, że Wam uda się spotkać, a ja czekam na informacje po wizytowe przed monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
oj szkoda ciezaroweczka :'-( A ja wczoraj jak szlam spac znowu zaczelam plamic wiec tez nie wiem co to bedzie ale po dzisiejszej wizycie juz mam nadzieje ze bedzie ok i jak mi powie ze moge u nich rodzic to odetchne z ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc dziewczyny, Lila to ja jakby co poczekam na Ciebie, jesli Ci nie bedzie sie strasznie przedluzala wizyta :P przyjdz troche wczesniej, bo pol godz na wizyte to cos dlugo. ja mysle ze tam sa co 15 min wizyty i temu tak. Lila a skad bede wiedziala ze to Ty? :) jakis znak rozpoznawczy podaj:p Ciezarowka a powiedz, Ty juz mozesz u nich rodzic, a na jakiej on podstawie to wyliczyl? z tego usg co robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze mon27 ja mam ciemne dluzsze wlosy najprawdopodobnie bede miala rozpuszczone i dluga brazowa kurtke :-) a ciebie jak rozpoznam ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ja będe miała związane ( bo nie chce mi sie umyc :p ) ciemne, napewno bede w czarnych leginsach,ciemnej tunice (czarno-szara z elementem zielonym) i adidasach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A ja dzis spalam dobrze, poszlam spac kolo 12. i musze Wam powiedziec ze do 7 bez wstawania ... nie do wiary :) Nie wiem czemu oni u mnie termin licza do 7 kwietnia, jak na ost usg mialam na 2. a to taka znacząca roznica przy przyjeciu do porodu... zapytam sie dzis. z reszta zobaczymy co pokaze ich usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 ok rozumiem .Ja zawsze sie sugeruje data z okresu bo z usg i pod koniec moze pokazac 2 tyg wczesniej porod bo dziecko jest duze :-) wiec zawsze bede sugerowac sie z okresu ja to najbardziej chcwm sie dowiedziec ile maly wazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No ja przytylam tylko 7 kg to mam nadzieje maly cos sobie z tego uskrobal :)) dobra to widzimy sie na miejscu, ja sie niedlugo musze zbierac bo bede jechac empekiem :p do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ok ja tez zaraz uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
hallo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc :) jak wizyta? co powiedział lekarz? co z tymi plamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 jak tam doszlas do domu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
bardzo żałuję, że mnie nie było, że nie udało mi się z Wami spotkać... Dziewczyny? co z porodem są już jakieś daty? Wpisane jesteście już do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o plamieniach juz nic nie mowil wyniki ok a na te dwa trzeba czekac i zadzwonic w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a ciebie zapisywal ?! bo ja mam cc wiec umowilismy sie na 1 kwiecien :-) ale mon 27 nie wiem czy zapisal ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
cięcie 1 kwietnia? ja termin mam na 1 :), zgłaszał mnie do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jak zaczna mi sie skurcze badz odejda wody badz cos innego to mam do niego dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila a ktg? czy po prostu zgłaszasz się 1 kwietnia już do kliniki na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
to jednak miałyście wizyty z Mon27 zaraz po sobie? udało się spotkanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiesz nic mi nie mowil o ktg wiec mam czekac jak do 1 kwietnia nic nie bedzie sie dzialo to on zadzwoni 1 kwietnia i powie na ktora przyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak tak spotkanie sie udalo :) a powiem ci ze w poczekalni bylo pusto tylko mon27 byla :) wiec nie bylo problemu sie odnalesc :) hohiihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja to dzisiejszej nocy przeżyłam szok. Już myślałam , że mi się poród zaczyna. Jakieś dziwne skurcze miałam i tak się nakręciłam, że całą noc nie spałam. Oczywiście ciepła kąpiel i no spa uśpiła wszystko, ale przynajmniej o 3 w nocy dopakowałam torbę do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A tobie jak powiedzial ze dotrwasz do 1 kwietnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A wlasnie chcialam ciebie sie zapytac co sie dzieje z toba ?? czemu zle sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×