Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Jestem troche przeziebiona /:'-( ale mam nadzieje ze do wtorku mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ach to już we wtorek u Ciebie :), na śmierć zapomniałam, głupia ;). Ja dochodzę do siebie, w pon mam wizytę kontrolną... Mąż na szczęście na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila życzę Ci zdrówka, wygrzewaj się w miarę możliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila uszy do góry zanim się obejrzysz a będzie wtorek :). Pewnie już jesteś do wszystkiego przygotowana? i do kliniki i na przywitanie Tymonka w domu? a jak starszy synek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak juz jestem gotowa :-) ale najgorzej to te przeziebienie ale moze przejdzie do wtorku. A synek juz czeka na brata wyciagnelam smoczek i pokazalam to on wzia do reki i powiedzial ze schowa do swojej szafki i jak Tymek przyjedzie to mu da :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
urocze to podejscie ze strony braciszka :). To na tyle fajna roznica wieku, ze bedziesz miala pomoc :). Poda pieluszke, wyniesie pieluszke:), aj lila, lila.. Ten czas oczekiwania tez jest fajny,ale dopiero teraz doceniam Twoje slowa, ze nie mozesz doczekac sie synka na swiecie... Bezcenne chwile teraz przezywam. Lila.. Mon27 juz pewnie wyszla do domu? mialysmy w sumie wspolny termin i sie posypalysmy jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cześć babeczki :) My juz od wczoraj jesteśmy w domku, troche było zamieszania z maluszkiem i karmieniem ale juz powoli poznajemy swoje potrzeby i uczymy sie siebie nawzajem:) Mi jeszcze ciężko po tej cesarce, czlowiek w domu, to tu pojdzie to to zrobi... ciężko posiedziec. a w nocy dwa razy musialam po tabletke wstawac tak brzuch bolal. to dzis sie postaram nie przeginac. Co do cesarskiego ciecia to wszystko szybko i sprawnie, wszytsko mi mowili co tam po kolei sie dzieje. Same wyjecie maluszka to moze 15 min, potem mnie zszywali z pol godz. a potem juz sie kangurowalismy z godzinke :):) ech co za emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ty doswiadczona to pewnie temu ostatnia :) ale juz dzis sobota. to chwila moment i będzie Maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ty doswiadczona to pewnie temu ostatnia :) ale juz dzis sobota. to chwila moment i będzie Maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
jeju tyle napisalam i wcielo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiec zaczne od poczatku :-) Tak moj maly jest slodki i mam nadzieje ze sie to nie zmieni :-) teraz przychodzi przytula sie do brzuszka caluje i mowi mojTymonek moj braciszek :-) a jak maz przychodzi to specjalnie jeszcze glosniej mowi ze Tymonek jest jego i koniec nie taty :-):-) juz wie ze mama za pare dni pojedzie do kliniki i przyjedzie z TYMONKIEM to mowi ze on bedzie czekal w domku na mame i braciszka bo juz smoczek czeka na niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mamuski ja tak bede pisac na raty bo jak wiecej napisze to mi wcina :-) Mon27 wiesz czy jest ten internet w klinice??? A powiedzcie mi jak was wypisywali to mon27 ciebie wczoraj przed obiadem czy po a moze po sniadaniu ?? i jak zrobili ci cc to pewnie sniadani nie dostalas co !!? tylko moze dopiero obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 dla mnie najgorsze byly 4- 5 doby bo strasznie ciagnelo ale z dnia nadzien coraz lepiej. Z tego co pamietam to strasznie balam sie siadac i wstawac ze rana peknie ze brzuch sie napina i moze cos sie stac. Mam nadzieje ze przy drugiej cc jest o wiele lepiej tak niby sie wypowiadaja :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A mon27 a cc robil ci Sobolewski czy inny ??? A powiec cewnik ci zalozyli przed znieczuleniem czy po ? a tobie tylko wody odeszly czy skurcze tez mialas ?? zaczelas juz rodzic naturalnie czy odrazu zadecydowali o cc ? bo wiedzieli ze nie dasz rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiem wiem ze duzo pytan zadaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
witaj Mon27 :) GRATULACJE. Pisz jak się macie? jak to było u Ciebie od poczatku...,lila.. My wyszliśmy po obiedzie... Dziewczyna z którą leżałam na sali miała cesarkę kilka godz przede mną tzn przed południem to pierwszy posiłek dostała następnego dnia w porze obiadowej zupkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
lila.. kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No ja akurat wzielam jeszcze prysznic, wróciłam do salonu bo mąż coś oglądał i nagle chlust :) ja w szoku, wczesniej troszke mi twardnial brzuch ale na mysl mi nawet nie przyszło ze mogą to byc skurcze porodowe, potem jak mnie podłączyli na ktg to tez tam babka mowi " o jest skurcz" a ja prawie jak zaskoczona bo nic nie czuje :p Potem decyzja, że cesarka, cewnik jeszcze przed znieczuleniem :/ a cc robil dr Kłubowicz, ale naprawde fajny, kilka razy podczas mojego pobytu do mnie zaglądał, umowil sie na zdjęcie szwów. Ale zeby nie bylo tak pieknie... to pobierali mi posiew przed cesarka i wczoraj dostalam telefon z poradni ze wyhodowali dwie bakterie w tym... gronkowca. Jestem przerazona, staram sie nie panikować, w poniedzialek bedzie na dyzuze Sobolweski to mam do niego zadzwonic i przyjechac po antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
i teraz jestem taka zła, że nie pobrali mi tego posiewu wtedy - bo może by coś wykazało... Sama nie wiem. Zobacze co mi powiedzą w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski DZWONILI Z KLINIKI CC BEDE MIALA W PONIEDZIALEK !! BO we wtorek maja duzo zabiegow i moze miejsc nie byc jej jestem teraz w szoku !!!! matko !!! jutro musze do syta jesc hi do kolacja musi byc lekka a potem nic i czekac w pon na telefon .... Mon27 ja teraz tez mam antybiortk zinnat wiec pewnie i tobie taki da. Widzisz i ja tego tez sie boje a jeszcze sie naczytalam o tym gronkowcu ze nie boje sie bolu tylko zeby nic nam niebylo po.. maz mnie pociesza caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 juz czasu nie cofniemy co ma byc to bedzie aby na antybiotyku sie skonczylo i tyle. A jak Dawidek???grzeczny ?? A jak Franio???? pewnie anioleczki ??? Ja wiem ze to jeszcze za wczesnie ale jak wasz kg ? spadly troszke !?? mon27 to pewnie plaska wyszla z kliniki bo ona taka mala kulke miala :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 a powiec o tym kangurowaniu bo u mnie przy pierwszym to bylo tak ze malego widzialam chwile zawiezli mnie na sale i czekalam 2 h na malego bo byl w inkubatorze ajak u ciebie bylo ?? i jak ty wykonalas te kangurowanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski postaram sie zalatwic intrenet w tablecie wiec bede w kontakcie z wami :-):-) jak urodze :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila mi pokazali go i zabrali do inkubatorka sie grzac, a mnie zszywali wtedy pol godz. potem zawiezli do malego i mozna bylo go podotykac w inkubatorku i zaraz moze po 15 min przyniesli i wlozyli mi go pod koszule :)))) taka dziewczyna byla - troszke przy sobie, taka fajna, zdjecia nam robiła, pomogla do piersi odrazu przystawic. i tak nas zostawili na godzinke gdzies, potem wyprosili meza, maluszka zabrali a ja z wrazenia nie spalam prawie cala noc :P a co do jedzenia, to calutki nastepny dzien nic nie jadlam, tylko kroplowki. dopiero we czwartek normalnie. a w dzien porodu robilismy pizze, pojechalam na cesarke taka obzarta az wstyd :P dobrze ze w niczym to nie przeszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Co do internetu to nie wiem czy tam jest. A malutki fajny, tak prawie regularnie sie budzi poki co, zje i dalej kimonko, wczoraj w nocy wstawal 3 razy a dzis tylko raz :P ale rano cos go brzuszek pobolewal, bo chyba kupy nie mogl zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
to fajnie, ze bedziesz miala synusia szybciej :)) mi sie tak trafilo, ze przez 1 dzien bylam sama na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mona ale maly byl golutki ?! pod twoja koszula czy ubrany ???? To fajnie ze maly spi dobrze:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tylko w pampersie był, a dzis mielismy wizyte niezapowiedzianą pediatry z parkowej. ja w staniku siedze :p bo akurat malego karmilam a ten puk puk i odrazu wszedl hehe. posprawdzal maluszka i mowi ze wszystko dobrze. A jak Wam mija niedziela? Ciezaroweczka, jak syniu? masz duzo pokarmu? ja dzis to normalnie miss mokrego podkoszulka moge byc hehe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
czesc dziewczyny :) mona :) Nas też odwiedził jeszcze raz pediatra bo był już w srode.. ja też goła oczywiście, lila nie wiesz o której masz tą cesarkę? bo ja jutro do dr sobolewskiego.... Mój mały póki co to też komunikuje swoje potrzeby,, Uczymy się.. dziewczyny tydzień temu o tej porze zobaczyłam urodziłam swojego synka :) lila... my też mieliśmy długie przytulanie pod koszulką jak synek wyszedł z solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
lila... Myśl pozytywnie wyrzuć złe myśli z głowy. Musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×