Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miomio123

Walentynki spędze po raz 1 samotnie..

Polecane posty

Gość miomio123

jak w temacie... rozstałam się z narzeczonym miesiąc temu i 14.02 niby durne święto, ale jednak coś- spędze sama pierwszy raz od wielu lat :( Ktoś ma podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie mam 22 raz z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po raz 30, nigdy żadna nie doczekała się walentynek ze mną, związki góra pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niby jestem w związku ale pokłóciliśmy się iw walentynki będę sama. Niby jesteśmy razem prawie 4 lata. On nie obchodzi świąt żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny głowa do góry nie garbić się ,tego kwiatu to pół światu .szukajcie szczęścia w śród wrażliwych facetów ,a pospolitych chamów omijajcie z daleka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xo xo
Nie martw się nie będziesz sama , ja tez będę sama po związku 6 letnim . Oczywiście ból pozostał i 14 wspomnienia wrócą jeszcze bardziej , trzeba stawić temu czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walę tyłki aż miło! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak niedozwolony
phi ,ja po raz siódmy ,dzieki bogu :D:D ,no może nie samotnie ,z psem a część z nastoletnim synem i jego dziewczyną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miomio123
Tu autorka.. los się uśmiechnął :) Założyłam ten wątek i za chwilę dostałam wiadomość z zaproszeniem na koncert :) Wyjeżdzam więc od jutra na cały weekend zamierzam bawić się świetnie. Na całe szczęście, bo dopiero miałabym dolinę, że on bawi się swietnie mając mnie w d***e po 4 latach razem,a ja w domu jak muł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×