Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena80

komu 1%?

Polecane posty

Gość helena80

Komu przekazujecie w tym roku 1%podatku? Macie jakieś fundacje którym pomagacie co roku, czy raczej co roku innej? a może nie przekazujecie wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córce koleżanki - ma mukowiscydozę, jest pod opieką fundacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie przekazuje, nie wiem w sumie komu. zreszta tyle tego mojego podatku, co kot napłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na schronisko dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena80
uwierz mi, że są fundacje, dla których każda złotówka się liczy. ja wspólpracuję z taką małą, której nie stać na spoty w telewizji, ale zrzeszającą ludzi, robiących naprawdę świetną robotę. nazywamy się L'arche czyli Arka, tworzymy domy dla ludzi z niepełnosprawnością intelektualną, gdzie mogą żyć maksymalnie samodzielnie, współistnieć ze zdrowymi. jesteśmy takimi mróweczkami, mało nas widać, ale dla wielu ludzi naprawdę tworzymy dużą, wspólną rodzinę ): pamiętaj o nas wypełniając w tym roku pit :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
naturscy.pl/teo/files/pomoc.php i facebook.com/krol.filip?fref=ts zwykle jedno ode mnie, drugie od męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena80
Jeśli ich znasz, to rozumiem, że nie zmienisz zdania, to oczywiste. ale jesli jest jeszcze ktoś niezdecydowany to pomyślcie - że zamiast pomagać jednej osobie, możecie kilkudziesięciu! W przypadku Arki aż 82. Wychowanie, rehabilitacja dziecka kosztuje, ale policzcie, ile kosztuje życie i rehabilitacja 82 dorosłych osób. Każda, nawet najmniejsza suma się liczy i ma znaczenie. serio serio ;) Te pieniądze zje fiskus - już do was nie wrócą/ awystarczy pamiętać o wpisaniu krs-u w zeznaniu podatkowym żeby komuś pomóc. Zapamiętajcie KRS 0000054452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja jakas strone www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena80
jasne, że tak ;) larche.org.pl, mają też fejsa jeśli wolisz, ale nie wkleje już linka, bo mnie znaczą jakko spam :> ale bez problemu znajdziesz jak wpiszesz "l'arche polska" . a jak się przeklikasz przez te strony, to znajdziesz też działy dotyczące poszczególnych domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprzestan
oj tak, Arka robi dobrą robotę, a przecież nie jest to łatwe. Tak jak wspomina Helena, utrzymanie rodziny 5 osobowej to nie tania sprawa, a co dopiero 82...Absolutnie każdy pieniążek to meeeega wsparcie :) Więc jak ktoś się jeszcze zastanawia, to możecie zaufać, że pieniądze im przekazane na bank nie przepadną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×