Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzena1965

Prezent dla Walentego;)

Polecane posty

Jest tu mnóstwo panów, którzy zastanawiają sie co kupić/gdzie zabrać swoje wybranki. Ja bym chciała z kolei zebrać pomysły na to czym dziewczyna może zaskoczyć chłopaka w walentynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expercior
cały dzień nie gderać i być miłą i mówić ,,kochany" ech marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na walentynki powinno się kupować jakiś drobiazg, to święto obchodzi się cały rok, a nie tylko tego dnia. A jeżeli chcecie podkreślić ten dzień, to może fajnym pomysłem jest kolacja we dwójkę oraz jakiś drobiazg, na allinside.pl znajdziesz fajne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam chłopakowi zestaw jego ulubionych e-liquidów Foof, wolimy raczej praktyczne drobiazgi niż wymyślne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też wolę praktyczne prezenty, na przykład na dzień kobiet wolałabym powerbank (w teletorium mają fajne) niż kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi liquidami to ciekawy pomysł, też bym się nie obraziła jakbym dostałą kilka flakoników ONE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Tymanski
Tegoroczne walentynki będziemy obchodzić pod znakiem erotycznych prezentów - i chodzi tu nie tylko o standardową czerwoną bieliznę a o afrodyzjaki, wibratory czy seksowne przebrania. Tak tak erotyczny gadżet to teraz najbardziej poszukiwany prezent. Żyjemy w czasach, w których słowo seks jest jednym z najczęściej powtarzanych, przez to cała otoczka, która się z nim wiąże przestaje być wstydliwa i dobrze! Polecam na Walentynki gry erotyczne http://www.erotyczny24.pl/gry-erotyczne-c-46_53.html lub to co cieszy sie obecnie ogromną popularnością czyli bielizna typu bodystocking, wykonana z elastycznej siatki i tiulu z dodatkami koronkowymi http://www.erotyczny24.pl/bodystocking-c-103_128_134.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mowa o ciekawym i fajnym prezencie z okazji Walentynek,to polecam dobre kosmetyki,ja dla swojej dziewczyny będą zamawiał cały zestaw na Wispol.eu mają fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego faceta kupię dobry portfel. Już widziałam kilka świenych modeli na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu miśkowi kupiłam powerbank za pośrednictwem strony http://powerbanki24.pl/. Taki w kształcie iphone'a, niech się cieszy ;) Teraz już nie będzie mógł narzekać na rozładowany telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie na Refan-lublin.pl gdzie znajdziecie oryginalne i eleganckie perfumy,zarówno dla faceta jak i kobiety,to uważam za bardzo dobry pomysł na walentynkowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje Cię bransoletka wykonana ze srebra? Mam do zaoferowania elegancką i prostą bransoletkę z zawieszką w kształcie dwóch małych serduszek. Pasuje do stylizacji sportowej i eleganckiej. Jest bardzo uniwersalna. Produkt jest dostępny w sklepie internetowym CoZaCena - www.cozacena.pl w bardzo atrakcyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moments Box
My z kolei polecamy na Walentynki pierwszy w Polsce randkowy box subskrypcyjny Moments Box --> www. momentsbox.pl. Wszystko potrzebne do spędzenia czasu w kreatywny i spontaniczny sposób przychodzi prosto do Waszych drzwi. Łatwo możecie zadbać o swój związek i pozwolić się zaskoczyć, a motyw co miesiąc jest inny i niebanalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×