Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frohan

6 Weidera Chlopak

Polecane posty

Gość frohan

Witam, mam pytanko odnosnie tych cwiczeń, widze ze wiekszosc wypowiadajacych sie jest kobietami(moze tylko tak mi sie wydaje) ale czy facetom pasuja te cwiczenia czy moze jakies inne? C.d mam 21lat, BMI wydaje sie dobre(64kilo, 174cm) tylko wygladam chudo;/ i tu pytanie a nawet 2: 1.mam strasznie chude rece, a najbardziej denerwuja mnie nadgarski... czy jest cos co moge zrobic aby je "powybijac" do gory? 2. juz ta 6 weidera robilem wczesniej,(max 17 dni;d) ale efekty nadal widac a nie robilem tego bodajze z 5 lat(tyle ze pilkarz, ale to ogolny wysilek,wiec nie wiem czy sie liczy:))i wrescie to pytanie:D klatke piersiowa mam tylko zarysy(zawsze chcialem miec widoczne piersi, ale nie wychodzilo wiec pozostal brzuch 2a.pytanie;d: czy oplaca sie robic kaloryfer skoro jest bardziej ale bardziej widoczny od klaty?czy nie bd to dziwnie wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohan
tak, duzo duzo biegam, i czasem mysle ze wlasnie przez to jestem chudy:d;/;/ a cos na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz fachowej porady idź na siłownię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohan
dzieki za rade:) a moze jeszcze cos dorzucicie(nie ukrywam ze latwiej pogadac przez internet;d(za cos musze placic;d) a troszku sie napisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na siłownię, a gotowe treningi na masę masz na specjalistycznych forach jak SFD czy MNBBC, np: www.mnbbc.com/content.php/210-Budujemy-mase-roczny-cykl-treningowy-dla-poczatkujacego-Cz.-1 (w innych artykułach masz 2 czy 3 dalsze części tego treningu i porad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haxemberg
po 17 dniach nie ma sie efektow. poprostu jestes chudy i ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haxemberg
poza tym myslisz ze zrobisz kaloryfer? kaloryfer sie robi kolo 4-5 miechow cwiczac 4 dni w tygodniu brzuch . abs2 wznosy nog itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio, idź na siłownię:) w niektórych pierwsze zajęcia są gratis, może i u Cibie? sprawdź. tutaj nie znajdziesz fachowców a na silowni juz prędzej... nic nie szkodzi pójść sprawdzić. masz taka mozliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli masz niewilkie fundusze a chcesz efektów to polece Ci drążek rozporowy do podciągania. koszt około 30zł a wpływa na mięśnie klatki piersiowej, grzbietu, rąk a nawet brzucha. bardzo efektowny i napewno nie pożałyjesz tych 3dych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa mięśniowa przy tej samej objętości co tkanka tłuszczowa będzie cięższa, a co za tym idzie, ktoś kto ma taki sam wzrost i wagę jak ty a ma mniejszą masę mięśniową będzie wyglądał na większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haxemberg, nie pisalem ze robilem ta 6 weidera tylko raz:)( i to bylo 5 lat temu:)) i ze tylko to robilem na brzuch wikia dzieki za porady^^ fundusze by sie znalazly(pracuje) ale mnie bardziej chodzi o to ze latwiej(o wiele) zrobic mi brzuch niz klate;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohan
up to moje:d bo niby spożywam bialko, dieta, lecz gdy zrobilem zyciowke i przytylem do 65 kilo, to po tygodniu znow spadlo do 63 i tak pozostaje...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×