Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamierzam zajsc w druga ciaze

Polecane posty

Gość gość

witajcie,planuje w tym roku zajsc w ciaze. Jestem 36 letnia mama 8 letniej corki i zawsze chcialam miec dwojke dzieci. Zaluj***ardzo ze tak dlugo zwlekalam z zajsciem w ciaze, no ale co zrobic :-) Moja corka bardzo mnie "meczy" o rodzenstwo. Narazie od lutego zamierzam brac kwas foliowy,a w lipcu wziasc sie ostro do roboty. No wlasnie, jak dlugo przed ciaza bralyscie kwas foliowy? Czy jest ktos ze mna? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taguagu
Ja zaczęłam brać kwas jak sądziłam że jestem w ciąży- z drugim dzieckiem tak samo - z tym że jak zdrvydowalismy się z mężem na drugie dziecko zajęło nam starannie się aż trzy lata - a więc życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj ja jestem mamą 5 latki mam 38 lat i tez zastanawiam sie nad drugim dzieckiem chociaz nie ukrywam mam watpliwosci i obawy ja przed pierwsza ciąż brałam kwas 2 m-ce i zrobiłam podstawowe badania teraz ginekolog sugerował tez morfologię na toksoplazmozę i równięż zazywać kwas przynajmniej 3 cykle skąd jesteś autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to raczej jedynie luteina moze ci przyspieszyc proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taguagu
Nie wiem czemu aż trzy lata bo zdrowotnie było wszystko ok - chyba zbyt mocno chcieliśmy i powstała jakaś blokada ale udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kwas foliowy ma inne działanie niz luteina i jest potrzebny w kazdym wieku zwłaszcza przed zajsciem w ciąże uklad nerwowy dziecka kształtuje sie w poczatkowym stadium i kwas foliowy zmniejsza ryzyko wad cewy nerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja mam 25 lat rocznikow 26 mam 2 letniego synka i zaczyna mnie cos instynkt ganiac ale niestety nie stac nas narazie na drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stać to znaczy napisz proszę ile zarabiacie i jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja corka bardzo mnie "meczy" o rodzenstwo. " czyli to decyzja dziecka a nie wasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh mieszkamy na wsi ok 70km od wawy i 30 od siedlec. maz pracuje sam zarabia ok 3500 tys ale mamy kredyt rata 1000 zl rachunki jedzenie chemia i paliwo do pracy. zostaje malo a to co zostaje konczymy dom. moze przesadzilam mowiac nie stac ale bylo by bardzo ciezko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my mamy 3000 ale bez kredytu i tez się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym nie miala kredytu to bym sie nie zastanawiala bo miala bym juz wlasny dom itp ale 1000 zl to bardzo duzo ;/ to jest caly mies jedzenia. ciuchy juz mam wozek lozeczko inne rzeczy ale pampersy tez kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwumiesięczny córkę i od maja bedziemy starac sie o drugie, i później koniec:-) maz zarabia 12 tys ja póki co tylko 4 tys ale damy rade dom juz skończony od kwietnia się wprowadzamy wiec damy rade na szczęście nie mamy kredytów ja mam 23 lata maz 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko chciala bym miec chociaz polowe tego co zarabiacie :) chyba miala bym trojke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co twój maz robi ze w wieku 28 lat zarabia 12 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś ściema. Wy przy 3000 byście się decydowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 2109
Hej, jestem mamą 14 mc córci, i bardzo bym już chciała mieć drugie dziecko, mam 37 lat i chciałabym już, ale pewnie chwilkę to zajmie, bo o pierwsze dziecko staraliśmy się 10 mcy. W każdym bądź razie już niedługo mam zamiar spontanicznie cieszyć się seksem bez żadnych zabezpieczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisuje sie, mam 34 lata, tez dlugo zwlekalam ale sytuacja materialna byla nienajciekawsza. Mamy juz samodzielna i (aktualnie) bezproblemową 7 latkę, warunki lepsze niz kiedykolwiek, wiosna zaczynamy sie starac. Podczas ostatniej rutynowej wizyty u ginekologa poprosilam o badania hormonalne i USG jajnikow bo za duzo sie naczytalam o problemach z plodnoscia po 30 (jestem panikara) . Wszystko w najlepszym porzadku wiec mam nadzieje ze szybko sie uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzzekuje za wszystkie odpowiedzi. Ja jestem ze Szczecina. ja robilam badanie na poziom prolaktyny i jest ok. Z poczeciem pierwszego dziecka bylo gorzej, dwa lata staran, pol roku brania bromergonu. No ale mij lekarz zapewnil mnie ze wcale nie musi byc tak jak przy pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja corka bardzo mnie "meczy" o rodzenstwo. " nie nie,decyzja jest nasza jak najbardziej, ale do tego jeszcze corka naciska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, ja tak sobie mysle moze bysmy zaczely podpisywac sie swoim imieniem,czy nickiem, bo ciezko kpjest tak odpisywac. Ja nazywam sie Agnieszka, a nick to Ineska. U mnie tez sytuacja mieszkaniowa tez byla niezaciekawa i stad te czekanie po czesci, teraz mieszkanko sobie powiekszylismy i tez mamy kredyt dsc wysoki. Powiem ze przy drugim dziecku rowniez nam by sie nie przelewalo. czlowiek zarabia tyle ile zarabia. Rowniez przy ostaniej wizycie Mialam robione usg jajnikow,i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest luty.. autorko naprawde do lipca kiedy planujesz zacząć starania wybacz ale wszystko może się wydarzyć - może ci się odechcieć, możesz zachorować baaa wiele rzeczy.. poza tym masz taki wiek że troche ci to może zająć więc powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojna glowa nic mi sie nie odechce :-) do lipca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma własna firmę od kilku lat i ciągle się dokształcał wiec w wieku 28 lat zarabiaćtyle to nie jest mega wyczyn, mmiał farta dobrze trafił na rynku pracy z firma i tyle :-) dodaj ze był dwa lata za granica żeby mieć na start i udało się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×