Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia Kowlaczyk

Jade do Niemiec tam przynajmniej dziecia byt i przyszlosc zapewnie

Polecane posty

Gość Natalia Kowlaczyk

Nie to co w tej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hansi
gute fahrt ! Und Herzlich Willkommen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw poczytaj o dyskryminacji polskich rodzin w de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś rozżalona, bo piszesz, gdybyś nie była, to byś załatwiała już formlaności, a tak łudzisz się, że może ktoś teraz coś ci zaoferuje, jest jak jest, u nas jest zasada: jak nie masz pieniędzy to nie rozmnażaj się. więc chyba nie jest z tobą tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek okrutek
dokad jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kciuk z Gołaszyna
11.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Zablokujcie w końcu IP f.kafe​teria.pl/profil.php?autor=110636483 a jeśli to nie pomoże to zwróćcie się z prośbą do jej oper​atora, aby zablokował jej u siebie na serw​erze Waszą stronę! bo bano​wanie nic​ków nie pomaga, co raz zakłada nowe i niestety bezczelnie żebrze o pieniądze, a nachalne żebractwo w Polsce wykroczeniem i podlega pod paragraf, tym bardziej oszukańcze żebractwo. A uż​ytkowniczka ta właśnie takich czynów się dopuszcza, gdyż ostentacyjnie chwali się ile zarabia jej chłopak (a zarabia dużo ponad przeciętną średniej krajowej), poza tym ona pogardliwie wypowiada się o pracy oraz wyśmiewa z ludzi uczciwie pracujących. Pomijam już jej dawne ekscesy gdy wyzywała niewinne osoby, życząc im raka oraz śmierci oraz ciężarnym kobietom poronienia. Proszę o interwencje w sprawie wyżej wymienionego użytk​ownika. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche pozno sie wybierasz:( Wiekszosc dawno juz uciekla. Za samo rodzinne nie robiac nic zyjesz lepiej niz w polsce charujac po 16 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zlota raczka od wszystkiego a spec od elektryki, hydrauliki i od plytek glazury. Jade do Niemiec bo wiem ze zrobie tam k ase szybko nawet nie znajac jezyka. Wystarcza mi moje znajomosci zawodu i wrodzona inteligencja ktora Niemcy lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy lubią solidność. A jak fachman jest od wszystkiego, to wiadomo do czego on jest ;) I szybko się na takim poznają. Chyba że jesteś też fachowcem od szybkiego wyrzucania obornika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy lubia solidnosc i jakosc wykonania Polak robi wszystko a zarazem nic dobrze ! Tym sie roznimy miedzy soba:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" Jade do Niemiec tam przynajmniej dziecia byt i przyszlosc zapewnie """"" A tam tak jest ? A jeśli tam tak jest , to dlaczego tam tak jest? Kto ma na to wpływ? Co Ty robisz , by tak było? Zanim nauczysz się języka niemieckiego , najpierw naucz się języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdrosc jej, niech jedzie skoro polska wydaje sie jej za biedna aby zyc w tym dziwnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×